спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Участь у змаганнях та конкурсах

]]>Друк]]> E-mail

Результати участі учнів школи «Тріумф» у Всеукраїнському конкурсі учнівських науково-дослідних робіт МАН

Навчальний рік

ІІ етап (міський)

Предмет

Прізвища переможців та призерів

Місце

2010-2011 н.р.

Українська мова

Фурса С.

І

Навчальний рік

ІІІ етап (Всеукраїнський)

2010-2011 н.р.

Українська мова

Фурса С.

І

  Результати участі учнів школи «Тріумф» у міжнародних конкурсах.

  • Чемпіонат Європи. Змагання зі спортивного бального танцю «Каштани Києва-2011», ІІІ місце – Григорчук Н.;
  • Футбольний турнір Volkswagen Junior Masters (фінал всесвітнього турніру  Volkswagen Junior Masters  в Іспанії (Мадрид),  ІІІ місце - Велієв Т. та  Довгаленко Ю.;
  • Міжнародна Інтернет-олімпіада «Эрудиты планеты 2011» - команда учнів 5 класу виборола ІІІ місце у вищий лізі;
  • Міжнародна Інтернет-олімпіада «Эрудиты планеты 2010» - команда «Смайлики» учнів 7 класу виборола VІ місце і вищий лізі;
  • VІІІ Міжнародна Інтернет-Олімпіада серед навчальних закладів «Эрудиты планеты - 2009»;
  • Міжнародний турнір «Парад надій – 2008 р.»: І місце - Григорчук М., Блохіна Г.; фіналістка – Бруєвич А.;
  • Міжнародний турнір «Альпійська долина» з футболу серед клубних команд (клуб «Восход»,1997 р.н.)в м. Бахчисарай: ІІІ місце - Велів Тимур ;
  • Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика (ІІ етап) – ІІІ місце (Черченко К., 2004-2005н.р.).;
  • Міжнародний конкурс “Гран-прі” (2005 р.) – 2-га премія – Жуйлова І.

Результати участі учнів школи «Тріумф» у конкурсах, змаганнях, турнірах різних рівнів

2012 рік

  • Друга Міська Інтелектуальна Гра "Найрозумніший", присвячена 130-річчю з дня народження О.М. Толстого. І командне місце : Бродський Б., Репінський А., Соожинський М., Сушко Є.,Єфименко А., Коршун О.
  • Міжнародна Інтернет-олімпіада «Эрудиты планеты» - команда  учнів 5 класу виборола ІІІ місце і вищий лізі;
  • ІV Київська учнівська  олімпіада з іноземних мов (англійська) для приватних закладів освіти: І місце – Єфименко А.;  ІІІ місце – Семеніхіна В., Сушко Є., Костюкевич М., Поддубний Н.
  • ХVІІІ Всеукраїнський турнір юних філологів:  ІІ місце з англійської мови - Демидов В., Власова С. Костюкевич М.,;   ІІІ місце з англійської мови – Рибак В., Омелянюк А., Щепаняк А.;  ІІІ місце з української мови - Демидов В.,Бродський Б., Власова С., Омелянюк А.; ІІІ місце з російської мови  – Демидов В.
  • XI Всеукраїнська олімпіада з історії : ІІ місце – Бродський Б., ІІІ місце – Федоренко М.

  2011 рік 

  • VІ регіональна конференції «Модель ООН. Київ-2011»;
  • ІІІ Київська учнівська  олімпіада з іноземних мов (англійська) для приватних закладів освіти: ІІ місце – Демидов В.,ІІІ місце – Магомедов В., Костюкевич М., Рибак В.,Поддубний М., Гондзя Я., Довгаленко Р., Ковалик Л.;
  • Міжнародна Інтернет-олімпіада «Эрудиты планеты» - команда «Смайлики» учнів 7 класу виборола VІ місце і вищий лізі;
  • І Всеукраїнська природнича гра «Геліантус»: Богдан В., Шевченко Х. – кращій результат з біології;
  • ІІ етап Київського міського учнівського конкурсу з усного рахунку: І кваліфікаційний розряд – Сушко Є.;
  • ХVІІ Всеукраїнський турнір юних філологів:  ІІІ місце з української,  англійської  та  російської мов – Демидов В.;
  • Комітет фізичного виховання та спорту. Ліга танцю України. Змагання зі спортивного танцю «Зимовий Промінь 2011», ІІІ місце у категорії Діти 7 років Рубановський Г. та Макарчук К., Макаренко Д.  та Харітоненко Д.;
  • Всеукраїнські  відкриті класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю «Прем’єра – 2011»,  І місце  у категорії  Діти  Школа : Резнік Д. та Ісаєнко Б.
  • «Планета дітей»: І місце - Гриценко С.; ІІ місце - Сакунов Д. та Резнік В.;
  • Чемпіонат Києва. Атестація Київського спарингу, ІІ місце з  баіквандо – Магомедов В.;
  • Чемпіонат Європи. Змагання зі спортивного бального танцю «Каштани Києва», ІІІ місце – Григорчук Н. 
  • Чемпіонат України. Змагання зі спортивного бального танцю , ІІ місце- – Григорчук Н.
  • Турнір відкриття сезону 2011-2012 з бальних танців «Кубок IDU» 1-2 жовтня 2011 р. м. Київ - Зощук Е., І місце з латино-американської програми;
  • Турнір з бальних танців «Чарівна осінь» 15-16 жовтня 2011 р. м. Київ - Зощук Е., І місце з латино-американської програми;
  • Міський конкурс авторського спортивного танцю, І місце - Качинська М.;
  • Змагання на роликових ковзанах серед спортивних шкіл м. Києва – Гортовлюк П., ІІІ місце;
  • Футбольний турнір Volkswagen Junior Masters (фінал всесвітнього турніру  Volkswagen Junior Masters  в Іспанії (Мадрид),  ІІІ місце - Велієв Т. та  Довгаленко Ю.  
2010 рік
  • V регіональна конференція «Модель ООН. Київ-2010»;
  • Щорічний регіональний конкурс «Найкращий знавець сучасної дитячої прози», Толстих М.;
  • XVI Всеукраїнська олімпіада з математики серед приватних закладів освіти: І місце – Матяш А., ІІ місце – Костюкевич М., ІІІ місце – Демидов В.;
  • І Київська учнівська олімпіада з іноземних мов (англійська) для приватних закладів освіти: І місце – Федоренко М., ІІ місце – Цимбал М., Макарець Д., ІІІ місце – Колтунова Д.;
  • ІX Всеукраїнська олімпіада «Юних істориків і правознавців»: І місце – Макарець Д., ІІ місце – Бродський Б.;
  • ХVІ Всеукраїнський турнір юних філологів: абсолютна чемпіонка серед учнів 11-х класів – Зубакова Д., ІІ місце з української мови – Демидов В., ІІІ місце з української мови – Толстих М., ІІ місце з англійської мови – Демидов В., ІІІ місце з англійської мови – Федоренко М., Колоша О., Толстих М., ІІ місце з російської мови – Федоренко М., Колоша О.
2009 рік
  • Щорічний регіональний конкурс «Найкращий знавець сучасної дитячої прози»;
  • XVI Всеукраїнська олімпіада з математики: І місце – Матяш А., ІІ місце – Костюкевич М., ІІІ місце – Демидов В.;
  • І Київська учнівська олімпіада з іноземних мов (англійська) для приватних закладів освіти: І місце – Федоренко М., ІІ місце – Цимбал М., Макарець Д., ІІІ місце – Колтунова Д.;
  • ІV регіональна конференція «Модель ООН. Київ-2009»;
  • VІІІ Міжнародна Інтернет-Олімпіада серед навчальних закладів «Эрудиты планеты – 2009».
2008 рік
  • Міжнародний турнір «Парад надій – 2008 р.»: І місце – Григорук М., Блохіна Г.; фіналістка – Бруєвич А.;
  • Кубок Ліги танців України – 2008: володарі кубку – Григорук М., Блохіна Г.,
  • Чемпіонат СГОСТУ – 2008 : фіналісти – Морозов-Стороженко Б., Ковальчук Ю., Ластовець А., переможець – Анадіо Р.;
  • Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців: Федоренко М., Рубан С.;
  • Відкрита міська олімпіада з математики «Юний математик»: ІІ місце – Альохіна А.;
  • ХІІ Відкрита олімпіада з математики : ІІІ місце – Альохіна А.;
  • Міжнародний турнір «Альпійська долина» з футболу серед клубних команд (клуб «Восход», 1997 р. н.)в м. Бахчисарай: ІІІ місце – Велів Тимур;
  • Київська міська першість з міні-футболу серед клубних команд (клуб «Восход», 1997 р. н.): І місце – Велів Тимур;
  • ІІІ регіональна конференція «Модель ООН. Київ-2008»
2007 рік
  • Всеукраїнська олімпіада з математики серед учнів приватних шкіл (м. Кременчуг): І місце – Кашпур В., 5 клас; І місце – Пильтяй Є., 9 клас;
  • Математичний конкурс-гра «Кенгурятко» 2007: ІІ місце – Альохіна А.
2006 рік
  • Змагання з футболу між командами шкіл Дарницького району (2006 р.) – ІІІ місце;
  • Міський конкурс «Зимова казка – 2006» – Денисюк М., Пильтяй Є.;
  • XIV Міжнародний дитячий кінофестиваль «Артек», конкурс творів «Мир без войны. Что это?..» – ІІІ місце – Альохіна А.;
  • ХVII Міжнародний фестиваль «Підводні фантазії – 2006 р.» , Франція, м. Антиб – Лауреат мистецького конкурсу – Омелянюк А.;
  • Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів – І місце – Герман Є.;
  • Відкриті змагання зі спортивного танцю «Травневий вальс» – ІІ місце – Альохіна А., Григорук М.;
  • Відкриті змагання зі спортивного танцю «Фієста збирає друзів – 2006» – ІІ місце – Альохіна А., Григорук М.;
  • Всеукраїнський конкурс спортивних бальних танців «Калейдоскоп», 2006 р., I місце – Пугач І., Федоренко К.; – ІІ місце – Лозко І.;
  • Змагання зі спортивних бальних танців «Кубок тренера – 2006» Київської організації вчителів бальних танців – І місце – Пильтяй Є., Денисюк М.
2005 рік
  • Міжнародний конкурс «Гран-прі» (2005 р.) – 2-га премія – Жуйлова І.
2004 рік
  • Міжнародний конкурс «Чарівна свічка», 2004 р. – 3-тя премія – Жуйлова І.;
  • Всеукраїнський конкурс «Світ талантів» , 2004 р. – 3-тя премія – Жуйлова І.;
  • Змагання зі спортивних бальних танців «У колі друзів-2004» – І місце у золотому фіналі – Цуканов С., Федоренко М.; ІІ місце у діамантовому фіналі, Коденський Р.;
  • Ліга танців України , 2004 р. – І місце – Пильтяй Є., Денисюк М.; І місце в латино-американській програмі – Пугач І., Федоренко К.; І місце в латино-американській програмі та ІІІ місце в стандартній програмі – Лозко І.;
Аналіз результатів усіх напрямків показує, що в школі «Тріумф» здібні та обдаровані діти мають змогу реалізувати себе не тільки в інтелектуальній сфері. Індивідуально-особистісний рівень роботи з талановитими учнями дозволяє і передбачає не стільки пошук обдарованих дітей, скільки виявлення і підтримку талантів кожного учня.