спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30

Положення про нагородження учнів школи «Тріумф» за успіхи в навчанні та участь у шкільному житті

]]>Друк]]> E-mail
І. Загальні положення
1.1.Положення про нагородження учнів школи «Тріумф» за успіхи в навчанні та участь у шкільному житті має за мету:
– моделювати процес соціалізації учнів школи відповідно до засад гуманістичної педагогіки та загальнолюдських цінностей;
– заохочувати учнів до участі в позакласних та позашкільних заходах;
– сприяти покращенню результатів навчання.

1.2. Це Положення передбачає розробку критеріїв окремих номінацій, які визначають переможців та форми нагородження.
1.3. Для виявлення переможців щороку створюється експертна рада у складі вчителів, учнів, членів батьківського комітету школи та представників громадських організацій. Склад експертної ради затверджує директор школи відповідним наказом.
1.4. Кожна номінація має свою назву, емблему та передбачає певну форму нагородження.
1.5. Нагородження проводиться за номінаціями: «Золотий Тріумф», «Срібний Тріумф», а також відзнаками «За створення іміджу школи», «Золоте серце Тріумфу».

ІІ. Критерії оцінки
2.1. Переможцями у номінації «Золотий Тріумф» можуть бути учні школи, які мають навчальні досягнення високого рівня, досягли видатних результатів у вивченні окремих предметів, є переможцями шкільного наукового марафону або авторами оригінальної та глибокої творчої (проектної) роботи, беруть активну участь у житті школи (виховних заходах, конкурсах, інтелектуальних та спортивних змаганнях) та мають зразкову поведінку.
2.2. Переможцями у номінації «Срібний Тріумф» можуть бути учні школи, які мають навчальні досягнення високого та достатнього рівнів, досягли високих результатів у вивченні окремих предметів, є переможцями шкільного наукового марафону або авторами оригінальної творчої (проектної) роботи, беруть активну участь у житті школи (виховних заходах, конкурсах, інтелектуальних та спортивних змаганнях) та мають зразкову поведінку.
2.3. Переможцями у номінації «Відзнака за створення іміджу школи» можуть бути учні школи, які мають навчальні досягнення високого та достатнього рівнів, беруть активну участь у житті школи (виховних заходах, конкурсах, інтелектуальних та спортивних змаганнях), мають зразкову поведінку та є переможцями ІІ, ІІІ етапів предметних олімпіад, позашкільних конкурсів, змагань.
2.4. Переможцями у номінації «Золоте серце Тріумфу» можуть бути учні школи з високими духовними, моральними якостями та є взірцями в ставленні до людей та довкілля.

ІІІ Порядок обрання переможців 
3.1. Претендентів на нагородження в окремих номінаціях визначають за результатами навчального року та рішенням класних зборів.
3.2. Списки номінантів подають до навчальної частини школи не пізніше 30 квітня поточного року.
3.3. Переможців визначає експертна рада і затверджує своєю ухвалою травнева педрада, на підставі якої директор школи видає відповідний наказ.
3.4. Кількість нагород у кожній номінації експертна рада визначає щороку, але їх не може бути більше 10:
– для номінації «Золотий Тріумф» – не більше 5;
– для номінації «Срібний Тріумф» – не більше 10;
– для номінації «Відзнака за створення іміджу школи» – не більше 10;
– для номінації «Золоте серце Тріумфу» – не більше 2 по одній для кожної вікової групи.

3.5. Нагородження відбувається під час свята «Останній дзвоник».
Перші володарі відзнак «Тріумфу»

Зубакова Дар’я – «вічна відмінниця» «Тріумфу». Щорічна володарка «Золотого «Тріумфу» (2008, 2009, 2010). З моменту виникнення відзнак нашої школи вона жодного разу не залишалася без нагороди. Авторитет Даші був настільки високим, що в Експертної Ради школи ні разу не виникало сумнівів щодо неї. Призерка і переможниця численних конкурсів і олімпіад. Закінчила «Тріумф» 2010 року з Золотою медаллю. Студентка Київського національного економічного університету імені Гетьмана. 

 

 

Пильтяй Євгеній є володарем трьох «Золотих «Тріумфів» - 2008, 2009, 2010 років. Призер і переможець найрізноманітніших конкурсів і олімпіад. З моменту виникнення відзнак нашої школи Євгеній теж жодного разу не залишався без нагороди. Він завжди був серед найшановніших і найавторитетніших учнів нашої школи і усі роки входив до Експертної  Ради «Тріумфу». Закінчив "Тріумф" 2010 року з Золотою медаллю. Студент Київського національного економічного університету імені Гетьмана. 

 

 

 

 

 

 

 

Образцова Валерія навчалася у «Тріумфі» багато років. Її доброта, доброзичливість, бажання допомогти іншому були дійсно безмежними. Це наштовхнуло на думку запровадити ще одну нагороду – одну з найвищих відзнак «Тріумфу» «Золоте серце «Тріумфу», бо в нас час це так важливо мати справжнє людське серце, здатне співпереживати і здатне розуміти. Нині вже кілька тріумфівців мають цю нагороду. Але першою була саме Валерія. Зараз вона – студентка Київського національного університету імені Шевченка. 

 

 

 

 

 

 

Гаврищишин Дмитро навчався у нас, починаючи з 5 класу. За перший рік навчання хлопчик, який раніше не вивчав німецької, отримав відмінні оцінки. З того часу в школі існує відзнака «Він повторив подвиг Діми Гаврищишина». 2009 року Дмитро зіграв головну роль у «Тріумфі» у навчальному фільмі німецькою мовою „Dimytschs Tag“ і переміг у номінації «За високу акторську майстерність» у Всеукраїнському конкурсі «Зніми власний фільм з Hueber!“, який проводився видавництвом «Hueber» (Федеративна Республіка Німеччина). 2010 року став призером ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. Володар «Срібного «Тріумфу» 2008, 2009 та «Золотого «Тріумфу» 2010. Студент Київського національного економічного університету імені Гетьмана.