спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30

Освітній простір

]]>Друк]]> E-mail
Шановні батьки!
Якщо вашій дитині від 3 до 5 років, значить, перед вами вже постало відповідальне завдання – вдало обрати дошкільний заклад, де малюк буде проводити значну частину свого життя й робити перші кроки у соціумі. 
Ми запрошуємо вас до підготовчої школи "Тріумф", де створені всі умови для насиченого та цікавого життя дошкільнят. 

Умови навчання та виховання
Тепла та затишна, майже домашня атмосфера – це основа основ у нашому закладі. Комфортні побутові умови, постійна увага вихователів до кожної дитини, розвивальні ігри, чудові іграшки сприяють гарному настрою вашої дитини, а отже, її успішному розвитку. 

Наше завдання полягає у тому, щоб увести дитину в життя колективу, розвинути навички різних видів діяльності, сформувати прагнення до знань, забезпечити якісну освіту та розкрити здібності кожного вихованця. 

Діти усіх вікових груп відвідують такі навчальні заняття: англійська мова, математика, логіка, розвиток мовлення, знайомство з дитячою літературою, навчання грамоті, ознайомлення з навколишнім середовищем, малювання, музика, конструювання, хореографія, фізкультура, за бажанням – плавання.

Крім того, організація режиму дня залежить від індивідуальних особливостей та віку дітей. 

У 3 роки малюк розв`язує завдання шляхом безпосередньої дії з предметами. Навчання та виховання дітей цього віку має на меті розвиток ігрової діяльності, органів чуття, моторики.

У роботі з 4-річними дітьми сенсорне виховання ускладнюється, для чого використовують різні види ручної праці, більше часу відводиться фізкультурі, музиці. 

Діти 5-го року життя готуються до шкільного навчання, але робота з ними не зводиться лише до формування навичок читання, письма та рахування. Приділяючи велику увагу реалізаціїї державного компонента дошкільної освіти (відвідування дитячих дошкільних закладів згідно рішення Міністерства освіти України стає обов`язковим), ми, в першу чергу, дбаємо про психологічну готовність дитини до школи, вчимо отримувати задоволення від навчання, спілкування з однолітками та педагогами, формуємо довільну поведінку. І в цьому плані величезного значення набуває вибір методик. Ми широко використовуємо різні види ігор (дидактичні, сюжетно-рольові, рухливі, театралізовані тощо), що дуже подобається дітям. 
Традиційні види ігор доповнюють комп`ютерні, під час яких діти набувають початкових навичок роботи з інформаційними технологіями, оперування знаковими формами мислення, коли вони органічно включені у гру. 

Особливості організаціїї навчання та виховання
У підготовчу школу "Тріумф" приймають дітей з 3-х років. Групи формуються за віком. У групі не більше 15 осіб.
Час роботи закладу – з 8-ї до 20-ї години.
Харчування – 4-разове.
Обов`язкові: денний сон, денна і вечірня прогулянка.
Територія огорожена високим парканом, діє цілодобова охорона з камерами відеоспостереження. 
З дітьми працюють психологи, логопеди, лікар та медсестра.
Організовуються пізнавальні екскурсії з відвідуванням цікавих місць Києва.

Ми працюємо за системою «дитячий садок – школа», що дозволяє значно знизити так званий «стрес першокласника», оскільки діти мають можливість залишитися у звичному й психологічно комфортному середовищі й після переходу з дитячого садка до школи. У програмах дошкільної та шкільної освіти простежується логічний зв'язок та наступність. 

У своїй роботі ми насамперед пам`ятаємо про те, що дошкільне дитинство – це унікальний період життя людини, й прагнемо не позбавити його дитини. Піклуючись про кожного малюка, підтримуючи його цікавість та спостережливість, виховуючи доброту та щирість, ми допомагаємо йому робити самостійні відкриття та пізнавати світ з радістю.