спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30

Наші переваги

]]>Друк]]> E-mail
«Тріумф» є школою повного дня, де по-справжньому затишно й комфортно кожній дитині. Ми працюємо з 8-ї до 20-ї години. 
Хочемо зазначити, що наша школа – по-сімейному затишна. Ми прагнемо створити комфортну й водночас робочу атмосферу, що є дуже важливим, адже дитина проводить тут навіть більше часу, ніж з батьками.
У «Тріумфі» створено якнайкращі умови для навчання та розвитку. У школі розроблена унікальна програма позакласної роботи, яка враховує інтереси кожної дитини та її вікові особливості. Програма розв’язує виховні, навчальні та інформаційні завдання. Позакласна робота спланована таким чином, щоб не лише заповнити дозвілля дітей, але й зробити їхнє життя у школі комфортним, веселим та цікавим. Коли дітям подобається школа, зростає їхній інтерес до навчання. 

Наші класи оснащені комп`ютерами, мультимедійними проекторами, телевізорами, інтерактивними дошками, обладнанням для освітніх експериментів. Діти мають найкращу технічну базу для навчання. 
Спеціалізована школа «Тріумф» забезпечена всім необхідним для здійснення сучасного навчально-виховного процесу. Матеріально-технічна база нашої школи створює сприятливі умови для реалізаціі навчальних програм. Робота з інтерактивними та мультимедійними пристроями вносить розмаїття у хід навчального процесу, дозволяє максимально зацікавити учнів, покращує сприйняття матеріалу. Ми постійно поповнюємо матеріально-технічну базу закладу, аби мати можливість янайкраще виконувати освітні завдання нового часу. 

Наші педагоги – автори підручників та навчальних посібників, створюють власні навчальні програми, співпрацюють з творчою лабораторією АПН України, проводять майстер-класи та семінари для шкіл України.
У навчанні велике значення має особистість педагога. Усі без винятку викладачі «Тріумфу» мають високу кваліфікацію та чималий досвід роботи. Вони сповнені ентузіазму й бажання працювати на результат. Але насамперед це люди, для яких їхня професія – покликання. Між учнями та педагогами складаються живі людські стосунки, атмосфера високої довіри. У нас прекрасний дружній колектив учителів, до яких, зі слів наших вихованців, хочеться не лише йти на уроки – з ними приємно навіть просто поговорити.

Наші учні забезпечені якісним медичним доглядом. У школі постійно працюють лікар-педіатр, медична сестра, психолог та логопед. 
У «Тріумфі» дитина під надійним медичним захистом. Кваліфіковані медики завжди готові надати допомогу. Медичне обслуговування передбачає постійне спостереження медичної сестри, регулярні огляди лікаря-педіатра, щорічні щеплення, оздоровчий масаж, фітотерапію, лікувальну фізкультуру. Психолог та логопед працюють з учнями у групах та індивідуально. 

Ми маємо кухню повного комплексу з чудовим сучасним інтер'єром. Діти завжди отримують смачну щойно приготовану їжу.
Протягом дня діти харчуються у школі 4 рази. Обов’язковим компонентом щоденного раціону є свіжі фрукти та овочі, кисломолочні продукти. Приготування страв відбувається під суворим наглядом лікаря й дієтсестри. Учні мають змогу обирати із запропонованого меню страви до смаку й навіть замовляти їх. Об’єм та кількість порцій необмежені.

У нашій школі діють гуртки: іноземних мов, LEGO і робототехніки, інформатики, образотворчого мистецтва, бальних танців, народної та класичної хореографії, таеквондо, настільного тенісу, вокальна студія.
Розвиток дитини не може бути повноцінним, якщо він обмежується лише уроками. Наука й практика доводять, що найповніше учні розкриваються у позаурочній діяльності. Саме тому в нашій школі працюють найрізноманітніші гуртки й студії. Кожна дитина може знайти собі заняття до смаку. Таким чином, формується особистість, підготовлена до життя у суспільстві й здатна досягати успіху в різних життєвих ситуаціях та соціокультурних умовах.

У шкільному театрі ставлять спектаклі іноземними мовами, а костюмерна нараховує більше ніж 200 костюмів.
У нашій школі дітям надається можливість розкрити у собі акторський талант. Тут усе по-справжньому: вибір репертуару, заняття з акторської майстерності й постійні репетиції. Разом із кафедрою іноземних мов учні здійснюють постановки англійською, німецькою та французькою мовами. Театр звітує про свою діяльність під час численних шкільних свят, коли діти демонструють свої таланти, вчаться бути впевненими не лише на сцені, але й у повсякденному житті.