спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

2013-2014 н.р. шкільні відзнаки

]]>Друк]]> E-mail

Номінанти на відзнаку «Золотий «Тріумф»

1.      

Золотарьова Аліса учениця 4-А класу

2.      

Коршун Олеся учениця 4-А класу

3.      

Макарчук Ксенія учениця 4-А класу

4.      

Максименко Андрій учень 4-А класу

5.      

Соломка Анастасія учениця 4-Б класу

6.      

Єфименко Анна учениця 5 класу

7.      

Сушко Єлизавета учениця 6 класу

8.      

Цимбал Ніколай учень 9 класу

 

Переможці

1.      

Коршун Олеся учениця 4-А класу

2.      

Соломка Анастасія учениця 4-Б класу

3.      

Єфименко Анна учениця 5 класу

4.      

Сушко Єлизавета учениця 6 класу

5.      

Цимбал Ніколай учень 9 класу

 

Номінанти на відзнаку «Срібний «Тріумф»

1.      

Задорожний Іван учень 3-А класу

2.      

Печененко Поліна учениця 4-А класу

3.      

Загоруйко Олександр учень 4-А класу

4.      

Резлер Олександри учень 4-А класу

5.      

Мельничук Єлизавета учениця 4-Б класу

6.      

Молочний Андрій учень 6 класу

7.      

Литвин Карина учениця 7 класу

8.      

Качинська Марія учениця 8 класу

9.      

Філіпчук Валерія учениця 9 класу

 

Переможці Срібний Тріумф

1.      

Задорожний Іван учень 3-А класу

2.      

Печененко Поліна учениця 4-А класу

3.      

Загоруйко Олександр учень 4-А класу

4.      

Резлер Олександри учень 4-А класу

5.      

Мельничук Єлизавета учениця 4-Б класу

6.      

Молочний Андрій учень 6 класу

7.      

Литвин Карина учениця 7 класу

8.      

Качинська Марія учениця 8 класу

9.      

Філіпчук Валерія учениця 9 класу

Номінанти на відзнаку «Золоте серце Тріумфу»

1.      

Асаулюк Поліна учениця 3-Б класу

2.      

Даценко Михайло учень 4-А класу

3.      

Дерек Міхаліна учениця 4-Б класу

4.      

Гавриленко Владислав учень 5 класу

5.      

Мазур Дарина учениця 5 класу

6.      

Куюн Єлизавета учениця 6 класу

7.      

Карпець Віктор учень 6 класу

8.      

Сакевич Микита учень 9 класу

9.      

Краса Валерій учень 10 класу

10.            

Братушенко Андрій учень 10 класу

 

 

Переможці

1.      

Даценко Михайло учень 4-А класу

2.      

Карпець Віктор учень 6 класу

 

 

Переможці «За створення позитивного іміджу школи»

1.      

Золотарьова Аліса учениця 4-А класу

2.      

Макарчук Ксенія учениця 4-А класу

3.      

Максименко Андрій учень 4-А класу