спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

2014-2015 н.р. шкільні відзнаки

]]>Друк]]> E-mail

Номінанти на відзнаку «Золотий Тріумф-2015»

№ з/п

П.І.Б.

 

1.      

Вдовиченко Марія

4-А клас

2.      

Саурін Олексій

5-Б клас

3.      

Сушко Єлизавета

7 клас

4.      

Щербатюк Анна

5-А клас

5.      

Карпова Дарина

4-Б клас

6.      

Демидов Владислав

9 клас

7.      

Семеніхіна Валерія

7 клас

8.      

Макарчук Ксенія

5-А клас

9.      

Єфименко Анна

6 клас

10.  

Соломка Анастасія

5-Б клас

 

Номінанти на відзнаку «Срібний Тріумф-2015»

№ з/п

П.І.Б.

 

1.      

Радюк Назар

4-А клас

2.      

Далгатова Заіра

4-Б клас

3.      

Усатюк Нікіта

4-Б клас

4.      

Резлер Олександр

5-А клас

5.      

Мельничук Єлизавета

5-Б клас

6.      

Цісельський Микола

5-Б клас

7.      

Сорожинський Михайло

8 клас

8.      

Товкес Максим

8 клас

9.      

Шмідт Олена

8 клас

10.  

Качинська Марія

9 клас

 

Номінанти на відзнаку «Золоте серце Тріумфу-2015»

№ з/п

П.І.Б.

 

1.      

Смолярчук Денис

2-Б клас

2.      

Бакаліна Тимофій

2-Б клас

3.      

Щербатюк Анна

5-А клас

4.      

Мельничук Єлизавета

5-Б клас

5.      

Лютович Катерина

5-Б клас

6.      

Замай Катерина

5-Б клас

7.      

Гавриленко Владислав

6 клас

8.      

Качинська Марія

9 клас

9.      

Бован Олексій

9 клас

  

Переможцями в номінації «Срібний Тріумф-2015:

1.     Радюк Назар, учень 4-А клас

2.     Далгатова Заіра, учениця 4-Б класу

3.     Усатюк Нікіта, учень 4- Б класу

4.     Мельничук Єлизавета, учениця 5-Б класу

5.     Товкес Максим, учень 8 класу

6.     Шмідт Олена, учениця 8 класу

7.     Качинська Марія, учениця 9 класу

 

Переможцями в номінації «Золоте серце Тріумфу-2015»:

1.     Смолярчук Денис, учень 2-А класу

2.     Мельничук Єлизавета, учениця 5-Б класу

 

Нагороди за створення позитивного іміджу школи отримують:

1.     Саурін Олексій, учень 5-Б класу

2.     Карпова Дарина, учениця 4-Б класу

3.     Семеніхіна Валерія, учениця 7 класу

4.     Макарчук Ксенія, учениця 5-А класу

5.     Соломка Анастасія, учениця 5-Б класу

 

Переможці в номінації «Золотий Тріумф-2015»:

1.     Вдовиченко Марія, учениця 4-Б класу

2.     Сушко Єлизавета, учениця 7 класу

3.     Демидов Владислав, учень 9 класу

4.     Щербатюк Анна, учениця 5-А класу

5.     Єфименко Анна, учениця 6 класу