ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

4-тий Шкільний чемпіонат зі спортивного боулінгу серед шкіл м.Києва

]]>Друк]]> E-mail

(ГРАНД ФІНАЛ)

19 квітня пройшов Гранд фінал шкільного чемпіонату зі спортивного боулінгу.Наша школа була представлена трьома командами а саме:

(МОЛОДША ГРУПА)

-Шкут О.(5-А);

-Рожанківська І.(5-А);

-Кміта Н.(5-А). У нелегкій бородьбі команда посіла 2 місце на шкільному чемпіонаті.Де Рожанківська І. стала найкращою серед  дівчат у своїй віковій групі за кількістю збитих кеглів,за що і отримала свою статуетку «найкращого гравця турніру.

(СТАРША ГРУПА)-команда №2

-Корнієнко А.(6-А);

-Приймак Д.(8-А);

-Щербатюк А.(7-А).Посіла також 2 місце на  чемпіонаті,що дає зрозуміти на якому рівні підготовки команда виступила на цих спортивних змаганнях.

Лиш декілька вибитих кеглів відділило команду:

(СТАРША ГРУПА)-команда №1

-Соломка А.(7-Б);

-Черкаска А.(7-Б);

-Мельничук Є.(7-Б) від третьої сходинки п’єдесталу і тому з 4-тим місцем закінчили бородьбу на цих нелегких змаганнях.

Вкотре учні нашої школи зуміли довести свої високі результати у підготовці до цього чемпіонату,ми вітаємо їх з цим досягненням.Так тримати!!!!!!!!