спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

VІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»

]]>Друк]]> E-mail

Усім, хто навчається і працює в «Тріумфі», хто любить книгу і читання

Незабаром літо! Час відпочинку, час подорожей, час нових знайомств і нових вражень. Одним із найкращих способів відпочинку для більшості є читання. Отож, пропонуємо нашим учням і їхнім батькам з 17 по 21 травня  відвідати VІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», аби  поновити домашні бібліотеки цікавими книжками, щоб потім улітку насолодитися приємним читанням не тільки запропонованої учителями літератури за шкільною програмою, а й творами інших улюблених авторів, які допоможуть кожному з вас зануритися в світ цікавої книги.

Фестиваль об’єднує літературу й мистецтво, представляє новинки понад 150 видавництв, а також запрошує відвідати авторські, тематичні програми та спецпроекти, сформовані кураторською командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків, культурних менеджерів та відомих письменників. 
Фестиваль презентує розширену міжнародну програму, у якій запланована участь понад 50 відомих письменників, літературних діячів та митців із США, Канади, Великобританії, Японії, Швейцарії, Норвегії, Швеції, Німеччини, Франції, Польщі, Латвії, Чехії, Грузії, Бельгії, Румунії та інших країн.
 

Також до програми  книжкового фестивалю включено «Про читання і прочитання: читати і думати». У подіях, об’єднаних цією темою, пропонуємо говорити про читання як складову розвитку критичного мислення, про книжки в освіті, про дитячі книжки жанру нон-фікшн, про книжки на складні теми-виклики тощо,які допоможуть у спілкуванні із дитячою та батьківською аудиторіями.

Спільно з проектом Павла Гудімова та Діани Клочко «Українська візуальна книга»  пройде цикл подій, на яких дискутуватимуть про візуальну книгу, українські видання про мистецтво, фотокниги, артбуки тощо.

 

 

18058094_.jpgbezymyannyj.jpg