спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

НОВИЙ СЕЗОН МУЗЕЙНОГО КВЕСТУ В «ТРІУМФІ» ВІДКРИТО

]]>Друк]]> E-mail


19 вересня стартував новий сезон шкільного музейного квесту для учнів початкових класів. В актовій залі школи відбулося нагородження переможців минулорічного сезону: учнів 3-А класу ( куратор Коберник І. М.), 4-А класу (куратор Єрофєєва Н. Л.) та 1-А класу (куратор Боценюк Т. К.). Олена Миколаївна, директор школи, подбала про гідні нагороди для активних учасників. Призери конкурсу (4-А та 1 –А класи) отримали солодкі призи, а переможець (3-А клас) – квитки для дітей та їхніх батьків до Театру опери та балету для дітей на мюзикл «Жив-був пес…»
Далі ведуча ознайомила присутніх з новинками нового сезону. 
Увага!
Подарунки від директора школи у кінці сезону отримає кожен учасник квесту, який успішно пройде усі чотири етапи, незалежно від місця, яке займе його клас. А ще на деяких пошукових картках з’явиться надпис, який вказуватиме про належність даного об’єкту до світової спадщини ЮНЕСКО або про те, що даний об’єкт є переможцем акції «7 чудес Києва».
Насамкінець відбулося довгоочікуване жеребкування. Кожен клас дізнався назву музею, який має відвідати на першому етапі.
Новий сезон музейного квесту у школі «Тріумф» розпочато! Гарних та незабутніх вражень усім!

 

https://www.facebook.com/SchoolTriumph/photos/pcb.874525316038535/874524956038571/?type=3&theater