спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Тріумфальна арка 2017 – 2018 н.р.

]]>Друк]]> E-mail

 

Переможці ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади

з німецької мови

Єфименко Анна, учениця 9 класу –  І місце 

Шмідт Олена, учениця 11 класу – ІІІ місце

з української мови та літератури

Вдовиченко Марія, учениця 7 класу – ІІ місце

Єфименко Анна, учениця 9 класу – ІІ місце

Семеніхіна Валерія, учениця 10 класу – ІІ місце

Стельмах Юлія, учениця 10 класу – ІІІ місце

з історії

Макарчук Ксенія, учениця 8 класу – ІІІ місце

Мяловська Ангеліна, учениця 8 класу – ІІІ місце

Єфименко Анна, учениця 9 класу – ІІ місце

Семеніхіна Валерія, учениця 10 класу – ІІ місце

з математики

Вдовиченко Марія, учениця 7 класу – ІІІ місце

Усатюк Нікіта, учениця 7 класу – ІІІ місце

Саурін Олексій, учень 8 класу – ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2017 – 2018 н.р.

Єфименко Анна, учениця 9 класу – І місце

Семеніхіна Валерія, учениця 10 класу – ІІ місце

 

 

 

Переможці  І етапу (шкільного) учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

з української мови

І місце – Торшина Вікторія, учениця 2-А класу, Матвєєва Ярослава, учениця 2-Б класу, Білошицька Софія, учениця 3-Б класу, Смолєнцева Кіра, учениця 4-А класу

ІІ місце – Буга Михалина, учениця 2-А класу, Лебединець Володимир, учень 2-Б класу, Якубіна Дар’я, учениця 3-А класу, Куцало Давид, учень  4-А класу, Радюк Микита, учень 4-А класу, Стельмах Поліна, учениця 4-А класу

ІІІ місце – Цимбал Олег, учень 2-А класу, Соломонюк Єлизавета, учениця 2-Б класу, Нечипоренко Ігор, учень 3-А класу, Міроненко Максим, учень 3-Б класу, Панченко Даніїл, учень 4-Б класу

 

з математики  учні 2-А класу

І місце – Буга Михалина

ІІ місце – Торшина Вікторія, Омеляновська Софія, Рябова Анастасія, Нагаєвський Микита

ІІІ місце – Зейкан Давид, Євтєєва Елеонора

 

з математики учні 2-Б класу

І місце – Жубрев Артем

ІІ місце – Лебединець Володимир, Соломонюк Єлизавета, Мовчун Маріанна, Матвєєва Ярослава

ІІІ місце – Дегтяр Карина, Панченко Єлизавета

 

з математики  учні 3-4 класів

І місце – Приймак Поліна, учениця 3-А класу, Далгатов Арсен, учень 4-А класу, Радюк Микита, учень 4-А класу, Сауріна Світлана, учениця 4-Б класу

ІІ місце – Білошицька Софія, учениця 3-Б класу, Шрамченко Софія, учениця 4-А класу, Качуро Владислава, учениця 4-Б класу

ІІІ місце – Черкаска Марк, учень 3-А класу, Чечулін Адріан, учень 3-А класу, Якубіна Дар’я, учениця 3-А класу, Ковальчук Олександр, учень 4-А класу, Мовчан Максим, учень 4-А класу, Смолєнцева Кіра, учениця 4-А класу

з літературного читання учні 3-4 класів

І місце – Білошицька Софія, учениця 3-Б класу, Стельмах Поліна, учениця 4-А класу, Смолєнцева Кіра, учениця 4-А класу

ІІ місце – Якубіна Дар’я, учениця 3-А класу, Мовчан Максим, учень 4-А класу

ІІІ місце – Нечипоренко Ігор, учень 3-А класу, Кіщак Єва, учениця 4-А класу

 

з природознавства учні 3-4 класів

І місце – Приймак Поліна, учениця 3-А класу, Мовчан Максим, учень 4-А класу

ІІ місце – Міроненко Максим, учень 3-Б класу, Стельмах Поліна, учениця 4-А класу

ІІІ місце – Нечипоренко Ігор, учень 3-А класу, Чечулін Адріан, учень 3-А класу, Трошина Ірина, учениця 4-А класу