спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30

"ВІД МАЙДАНУ ГІДНОСТІ ДО ДЕРЕВА МИРУ"

]]>Друк]]> E-mail

В кожної нації є свої герої, які заявляють про себе в найскладніший відтинки часу. А гортаючи сторінки української історії можна зробити висновок, що ми українці - найгероїчніша нація світу. У нас немає історичного періоду, коли ми просто б займалися мирним державницьким будівництвом, ми весь час виборюємо свою свободу та державу окроплюючи її кров'ю своїх найкращих синів.
Нове покоління героїв народжених українською землею заявить про себе під час подій Революції Гідності. Їх з подачі поетів назвуть Небесною Сотнею, а вони стануть прикладом самопожертви та взірцем для патріотичного виховання. Героїв майдану вирізняє з поміж інших те, що вони були готові діяти, а не просто говорити.
Тому й ми в нашій школі вирішили бути дієвими та в рамках вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні організували флешмоб-акції "ВІД МАЙДАНУ ГІДНОСТІ ДО ДЕРЕВА МИРУ". Кожен учень школи виготовив голуба, який в усіх міфологія вважається символом миру. Але це було не просто виготовлення паперової фігурки, це був особливий глибокий ритуал з наповнення цих голубів дитячими надіями на мир та спокій на нашій землі. 
Всі голуби були вивішені на одному з дерев нашої школи, що черговий раз нагадує нам всім: Україна була, є і буде!!!

https://www.facebook.com/pg/SchoolTriumph/photos/?tab=album&album_id=956592187831847