спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30

Ми подорожуємо Україною!!!

]]>Друк]]> E-mail

Харків... Саме це місто відвідали учні 10 класу цього уікенду.
Харків є не просто історичним центром Слобожанщини, а це свого роду ментальне уособлення всього східноукраїнського регіону. 
За гонором жителів Харкова можна порівняти з мешканцями Відня. Вони можуть гордовито розповідати, що їх місто це перша столиця України, забуваючи вточнити, що мова йде не про незалежну Україну, а про УСРР.
У Харкові функціонує перший в Україні музей Голокосту, де директором працює літня жіночка - засновник цього громадського закладу, яка наскільки щиро вболіває за свою справу, що це допомогає відвідувачам, а особливо дітям, в рази краще зрозуміти трагедію єврейського народу.
А Харківський морський музей, це взагалі щось унікальне. І це все завдяки ентузіазму та неповторній харизмі екскурсовада, який свої екскурсії проводить так, нібито саме Харків є світовим центром морської справи, а місцевий музей ніби оазис головних морських таємниць.
А щодо Харківського музею кави, то... Так-так, це не опечатка, саме в Харкові нам вдалося натрапити на такий заклад, де можна не лише посмакувати чудовою кавою, а й дізнатися історію цього напою. 
Харківський музей історії та музей історії південної залізничної дороги це заклади в яких можна не лише розширити свій кругозір, а й ознайомитися з рідкісними експонатами. Зокрема мова йде про танк часів Першої світової війни - MARK-5.
Пройшли ми в цьому місті і випробовування на нестандртність мислення та злагодженість роботи нашого класного колективу. Квест-кімнату "Таємниці престолів" ми подолали майже за рекордний час.
А випадкове знайомство з місцевим кобзарем Юрієм, біля пам'ятника Тарасу Шевченку, окунуло нас в світ харківських таємниць та ізюминок. Від сивочолого кобзаря ми довідалися про енергетику 50 паралелі, про силу одного з дубів Саду Шевченка та про особливості дзеркального фонтану.
А завершили ми наш двохденний харківський вояж у закладі -Львівська майстерня шоколаду, що для нас було символічно. Бо не важливо Харків, Київ, Львів, а головне Україна!
На останок хочу зауважити: дуже прикро, що молоді люди після відкриття безвізового режиму масового хлинули на простори ЄС, при цьому не квапляться, хоча правильніше сказати - не хочуть, пізнавати рідну землю в усій її історичній, етнографічній та культурній різноманітності.

 

 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=200131583914446&set=pcb.200132467247691&type=3&theater