спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58
Поширені запитання
Як організований медичний супровід? Чи є у школі психолог, логопед?
Адміністрація приділяє велику увагу здоров`ю вихованців. До Ваших послуг медичний кабінет, постійне патронування лікаря та медичної сестри, дієтичне харчування (за довідкою лікаря). У школі проводиться щеплення тільки після Вашої письмової згоди та попереднього огляду лікарем. У закладі працюють 2 психологи та 2 логопеди. Роботу психологів курирує кандидат психологічних наук. Психологи здійснюють психологічний супровід навчального процесу, корекційну роботу, консультування батьків та дітей тощо. Логопеди проводять тестування учнів, які вступають до школи, допомагають дітям із порушеннями усного та писемного мовлення, проводять індивідуальні заняття та ін.
Як організоване виконання домашніх завдань?
Учителі нашої школи пропонують дітям як усні, так і письмові домашні завдання, що заохочують, стимулюють до навчання, пізнання, розвивають індивідуальні здібності та інтереси дитини. Домашні завдання диференціюються в залежності від підготовки учнів, особливостей протікання розумових процесів. Існує практика надання учням права обирати серед різних запропонованих варіантів (рівнів) завдань як для індивідуального виконання, так і для роботи в парах чи невеликих групах. Неприпустиме списування, копіювання робіт, використання роздрукованих інтернет-матеріалів. Домашні завдання обов`язково чергуються з активним чи пасивним відпочинком, робляться під наглядом куратора. До послуг учнів бібліотека, читальний зал.
Якого зразка документ про закінчення освіти отримують учні?
Школа виконує державний компонент у повному обсязі, про що свідчать відповідні сертифікати. По закінченні 9-го класу учні отримують Свідоцтво про базову середню освіту державного зразка. По закінченні 11-го класу – Атестат про отримання загальної середньої освіти державного зразка.