спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30
Поширені запитання
Чи працюють у школі гуртки, спортивні секції? Чи є басейн?
Ми приділяємо велику увагу всебічному розвитку наших учнів не лише на уроках, але й у позаурочний час. На даний час у школі працюють гуртки за такими напрямами: іноземних мов (англійської, французької, німецької), LEGO і робототехніки, інформатики, образотворчого мистецтва, бальних танців, народної та класичної хореографії, таеквондо, настільного тенісу, вокальна студія. Басейну у школі немає, але є можливість придбати абонемент для плавання у школі, яка знаходиться поруч. Також багато наших учнів відвідують Палац підводного спорту ДОСААФ.
Їжу готують безпосередньо у школі чи замовляють?
Наша школа – учбовий заклад із кухнею повного комплексу. Завдяки цьому наші діти завжди отримують щойно приготовану, а не розігріту їжу. Для приготування страв використовуються лише екологічно чисті вода, м'ясо вищих сортів, риба, фрукти, овочі. Протягом дня Ваша дитина отримуватиме 4-разове харчування й обиратиме ті справи, які їй до смаку. Об`єм та кількість порцій необмежені. Можна вносити свої пропозиції при складанні меню, замовляти страви.
Чи є денний сон у першокласників?
Коли дитина йде у перший клас, важливо до найдрібніших деталей продумати розпорядок її дня, раціонально організувати побут. Для шестирічних першокласників пасивний відпочинок дуже важливий. Денний сон шестирічок у нашій школі становить 1 год. 40 хв. Крім того, молодші школярі не менше трьох годин на день перебувають на свіжому повітрі. Тому вони менше втомлюються, краще працюють й рідко хворіють.
Яка кількість дітей у класах? Чи поділяється клас на групи для вивчення певних предметів?
Кількість дітей у класах не перевищує 15 осіб. Для вивчення іноземних мов класи поділяються на групи. Це дозволяє ефективно здійснювати індивідуальний підхід.
Чи є у школі розвозка?
Вже 7 років наша школа співпрацює з приватним підприємством, яке займається розвозкою дітей. Якщо батьки мають бажання скористатися цією послугою, необхідно укласти відповідну угоду з даним підприємством.