спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

3-А клас

Більше ніж рік тому учні тоді ще 1-А класу задумали захопливий проект під назвою «Київ у міфах і легендах». Розпочався він у жовтні 2011-го екскурсією по Києву «Княжий град». Варто зазначити, що готувалися до неї першокласники дуже серйозно: читали легенди про Андрія Первозванного, братів Кия, Щека, Хорива та їхню сестру Либідь, князів Аскольда, Діра, Олега, Ігоря, княгиню Ольгу. Тому до заходу всі підійшли зі знанням справи, а яскраві враження від побаченого й почутого відтворили потім у чудових малюнках.

У новому навчальному році робота над проектом успішно продовжилася. Ентузіасти з 2-А вже побували на екскурсії «Розбудова княжого граду». Діти довідалися багато цікавого з історії рідної країни, а велич пам’ятників княгині Ользі, князям Святославу Ігоревичу, Володимиру Великому та Ярославу Мудрому справила на всіх неабияке враження. Тож своє захоплення учні висловили незабаром у письмових роботах.

У подальших планах другокласників – не менш цікавий етап проекту. А про те, яку літературу читати, готуючись до нього, довідайтесь в анонсах або ж у куратора.

Куратор класу І. М. Коберник

Фото

Приєднані файли:
podіyi_u_2010-2011_n.r.docx