спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Шкільна відзнака

]]>Друк]]> E-mail

Номінанти на відзнаку «Золотий Тріумф-2015»

№ з/п

П.І.Б.

 

1.      

Вдовиченко Марія

4-А клас

2.      

Саурін Олексій

5-Б клас

3.      

Сушко Єлизавета

7 клас

4.      

Щербатюк Анна

5-А клас

5.      

Карпова Дарина

4-Б клас

6.      

Демидов Владислав

9 клас

7.      

Семеніхіна Валерія

7 клас

8.      

Макарчук Ксенія

5-А клас

9.      

Єфименко Анна

6 клас

10.  

Соломка Анастасія

5-Б клас

 

Номінанти на відзнаку «Срібний Тріумф-2015»

№ з/п

П.І.Б.

 

1.      

Радюк Назар

4-А клас

2.      

Далгатова Заіра

4-Б клас

3.      

Усатюк Нікіта

4-Б клас

4.      

Резлер Олександр

5-А клас

5.      

Мельничук Єлизавета

5-Б клас

6.      

Цісельський Микола

5-Б клас

7.      

Сорожинський Михайло

8 клас

8.      

Товкес Максим

8 клас

9.      

Шмідт Олена

8 клас

10.  

Качинська Марія

9 клас

 

Номінанти на відзнаку «Золоте серце Тріумфу-2015»

№ з/п

П.І.Б.

 

1.      

Смолярчук Денис

2-Б клас

2.      

Бакаліна Тимофій

2-Б клас

3.      

Щербатюк Анна

5-А клас

4.      

Мельничук Єлизавета

5-Б клас

5.      

Лютович Катерина

5-Б клас

6.      

Замай Катерина

5-Б клас

7.      

Гавриленко Владислав

6 клас

8.      

Качинська Марія

9 клас

9.      

Бован Олексій

9 клас

  

Переможцями в номінації «Срібний Тріумф-2015:

1.     Радюк Назар, учень 4-А клас

2.     Далгатова Заіра, учениця 4-Б класу

3.     Усатюк Нікіта, учень 4- Б класу

4.     Мельничук Єлизавета, учениця 5-Б класу

5.     Товкес Максим, учень 8 класу

6.     Шмідт Олена, учениця 8 класу

7.     Качинська Марія, учениця 9 класу

 

Переможцями в номінації «Золоте серце Тріумфу-2015»:

1.     Смолярчук Денис, учень 2-А класу

2.     Мельничук Єлизавета, учениця 5-Б класу

 

Нагороди за створення позитивного іміджу школи отримують:

1.     Саурін Олексій, учень 5-Б класу

2.     Карпова Дарина, учениця 4-Б класу

3.     Семеніхіна Валерія, учениця 7 класу

4.     Макарчук Ксенія, учениця 5-А класу

5.     Соломка Анастасія, учениця 5-Б класу

 

Переможці в номінації «Золотий Тріумф-2015»:

1.     Вдовиченко Марія, учениця 4-Б класу

2.     Сушко Єлизавета, учениця 7 класу

3.     Демидов Владислав, учень 9 класу

4.     Щербатюк Анна, учениця 5-А класу

5.     Єфименко Анна, учениця 6 класу

]]>Друк]]> E-mail

Номінанти на відзнаку «Золотий «Тріумф»

1.      

Золотарьова Аліса учениця 4-А класу

2.      

Коршун Олеся учениця 4-А класу

3.      

Макарчук Ксенія учениця 4-А класу

4.      

Максименко Андрій учень 4-А класу

5.      

Соломка Анастасія учениця 4-Б класу

6.      

Єфименко Анна учениця 5 класу

7.      

Сушко Єлизавета учениця 6 класу

8.      

Цимбал Ніколай учень 9 класу

 

Переможці

1.      

Коршун Олеся учениця 4-А класу

2.      

Соломка Анастасія учениця 4-Б класу

3.      

Єфименко Анна учениця 5 класу

4.      

Сушко Єлизавета учениця 6 класу

5.      

Цимбал Ніколай учень 9 класу

 

Номінанти на відзнаку «Срібний «Тріумф»

1.      

Задорожний Іван учень 3-А класу

2.      

Печененко Поліна учениця 4-А класу

3.      

Загоруйко Олександр учень 4-А класу

4.      

Резлер Олександри учень 4-А класу

5.      

Мельничук Єлизавета учениця 4-Б класу

6.      

Молочний Андрій учень 6 класу

7.      

Литвин Карина учениця 7 класу

8.      

Качинська Марія учениця 8 класу

9.      

Філіпчук Валерія учениця 9 класу

 

Переможці Срібний Тріумф

1.      

Задорожний Іван учень 3-А класу

2.      

Печененко Поліна учениця 4-А класу

3.      

Загоруйко Олександр учень 4-А класу

4.      

Резлер Олександри учень 4-А класу

5.      

Мельничук Єлизавета учениця 4-Б класу

6.      

Молочний Андрій учень 6 класу

7.      

Литвин Карина учениця 7 класу

8.      

Качинська Марія учениця 8 класу

9.      

Філіпчук Валерія учениця 9 класу

Номінанти на відзнаку «Золоте серце Тріумфу»

1.      

Асаулюк Поліна учениця 3-Б класу

2.      

Даценко Михайло учень 4-А класу

3.      

Дерек Міхаліна учениця 4-Б класу

4.      

Гавриленко Владислав учень 5 класу

5.      

Мазур Дарина учениця 5 класу

6.      

Куюн Єлизавета учениця 6 класу

7.      

Карпець Віктор учень 6 класу

8.      

Сакевич Микита учень 9 класу

9.      

Краса Валерій учень 10 класу

10.            

Братушенко Андрій учень 10 класу

 

 

Переможці

1.      

Даценко Михайло учень 4-А класу

2.      

Карпець Віктор учень 6 класу

 

 

Переможці «За створення позитивного іміджу школи»

1.      

Золотарьова Аліса учениця 4-А класу

2.      

Макарчук Ксенія учениця 4-А класу

3.      

Максименко Андрій учень 4-А класу

 

]]>Друк]]> E-mail

Номінанти на отримання шкільної відзнаки «Золотий Тріумф»:

1.   Максименко Андрій - 3 - а клас
2.   Велієва Ольга - 3 - а клас
3.   Макарчук Ксенія - 3 - а клас
4.   Соломка Анастасія - 3 - б клас
5.   Єфименко - Анна - 4 - а клас
6.   Гортовлюк Поліна - 4 - б клас
7.   Сушко Єлизавета - 5 - а клас
8.   Семеніхіна Валерія - 5 - а клас
9.   Тугай Марія - 5 - а клас
10. Стельмах Юлія - 5 - а клас
11. Цимбал Ніколай - 8 - а клас
12. Костюкевич  Максим - 10 -  а клас

 

Переможцями у номінації «Золотий Тріумф»:

1.   Максименко Андрій - 3 - а клас
2.   Єфименко - Анна - 4 - а клас
3.   Гортовлюк Поліна - 4 - б клас
4.   Цимбал Ніколай - 8 - а клас
5.   Костюкевич  Максим - 10 -  а клас

Номінанти на отримання шкільної відзнаки «Срібний Тріумф»:

1.   Гавриленко Влад - 4 - б клас
2.   Іваниця Богдан - 5 - а клас
3.   Литвин Каріна - 6 - а клас
4.   Блохіна Анна - 6 - а клас
5.   Демидов Влад - 7 -а клас
6.   Рибак Вікторія - 7 - а клас
7.   Качинська Марія - 7 - а клас
8.   Омелянюк Софія - 7 - а клас
9.   Бродський Богдан - 8 - а клас
A   Федоренко Микита - 8 - а клас

 

Переможцями у номінації «Срібний Тріумф»:

1.   Гавриленко Влад - 4 - б клас
2.   Іваниця Богдан - 5 - а клас
3.   Демидов Влад - 7 -а клас
4.   Рибак Вікторія - 7 - а клас
5.   Качинська Марія - 7 - а клас
6.   Бродський Богдан - 8 - а клас
7.   Федоренко Микита - 8 - а клас

 

Номінанти на отримання шкільної відзнаки «Золоте серце Тріумфу»:

1.   Золотарьова Аліса - 3 - а клас
2.   Цимбал Ольга - 4 - а клас
3.   Маковська Олександра - 6 - а клас
4.   Богдан Влад - 10 -а клас

 

Переможцями у номінації «Золоте серце Тріумфу»:

1.   Золотарьова Аліса - 3 - а клас
2.   Богдан Влад - 10 -а клас

 

Переможцями у номінації «За створення позитивного іміджу школи»:

1.   Макарчук Ксенія - 3 - а клас
2.   Велієва Ольга - 3 - а клас
3.   Соломка Анастасія - 3 - б клас
4.   Сушко Єлизавета - 5 - а клас
5.   Семеніхіна Валерія - 5 - а клас
6.   Тугай Марія - 5 - а клас
7.   Стельмах Юлія - 5 - а клас

]]>Друк]]> E-mail

 

Номінанти на відзнаку "Золотий Тріумф-2012"  Номінанти на відзнаку "Срібний Тріумф-2012" 
1. Єфименко Анна, учениця 3-А класу  1. Брігінець Єлизавета, учениця 3-А класу 
2. Гортовлюк Поліна, учениця 3-Б класу  2. Забузна Аліна, учениця 3-А класу 
3. Остапенко Єлиавета, учениця 3-Б класу  3. Гавриленко Владислав, учень 3-Б класу 
4. Сушко Єлизавета, учениця 4-А класу  4. Тугай Марія, учениця 4-А класу 
5. Семеніхіна Валерія, учениця 4-А класу 5. Іваниця Богдан, учень 4-А класу 
6. Стельмах Юлія, учениця 4-Б класу  7. Репінський Артем, учень 5 класу 
7. Демидов Владислав, учень 6 класу  8. Степаненко Максиміліан, учень 7 класу 
8. Рибак Вікторія, учениця 6 класу  9. Цимбал Ніколай, учень 7 класу 
9. Бродський Богдан, учень 7 класу  10. Федоренко Микита, учень 7 класу 
10. Федоренко Марія, учениця 11 класу 11. Омелянюк Анастасія, учениця 8 класу 
11. Власова Соломія, учениця 8 класу   
12. Костюкевич Максим, учень 9 класу  
13. Гондзя Яна, учениця 10 класу   
14. Власова Ярослава, учениця 11 класу   
Переможці в номінації "Золотий Тріумф-2012" Переможці в номінації "Срібний Тріумф-2012" 
1. Стельмах Юлія, учениця 4-Б класу  1. Гавриленко Владислав, учень 3-Б класу     
2. Демидов Владислав, учень 6 класу  2. Тугай Марія, учениця 4-А класу    
3. Бродський Богдан, учень 7 класу  3. Іваниця Богдан, учень 4-А класу 
4. Власова Соломія, учениця 8 класу 4. Репінський Артем, учень 5 класу     
5. Гондзя Яна, учениця 10 класу  5. Федоренко Микита, учень 7 класу     
  6.  Цимбал Ніколай, учень 7 класу   
  7.  Омелянюк Анастасія, учениця 8 класу    

 

 

Номінанти на відзнаку "Золоте серце Тріумфу"  Номінація  "За створення позитивного іміджу коли"
1. Цимбал Ольга, учениця 3-А класу   
2. Карпець Віктор, учень 4-В класу   
3. Омелянюк Софія, учениця 6 класу   
4. Ковальчук Юліана, учениця 7 класу   
5. Довгаленко Раїса, учениця 10 класу   
Переможці в номінації "Золоте серце Тріумфу"  Переможці в номінації "За створення позитивного іміджу школи"
1. Карпець Віктор, учень 4-В класу  1. Єфименко Анна, учениця 3-А класу 
2. Довгаленко Раїса, учениця 10 класу  2. Гортовлюк Поліна, учениця 3-Б класу 
  3. Остапенко Єлизавета, учениця 3-Б класу 
  4. Сушко Єлизавета, учениця 4-А класу 
  5. Семеніхіна Валерія, учениця 4-А класу 
  6. Рибак Вікторія, учениця 6 класу 
  7. Костюкевич Максим, учень 9 класу 
  8. Власова Ярослава, учениця 11 класу 
  9. Федоренко Марія, учениця 11 класу 
]]>Друк]]> E-mail


Номінанти на відзнаку "Золотий Тріумф-2011"  Номінанти на відзнаку "Срібний Тріумф-2011" 
1. Стельмах Юлія, учениця 3-Б класу 1. Сушко Єлизавета, учениця 3-А класу
2. Семеніхіна Валерія, учениця 3-В класу 2. Куюн Єлизавета, учениця 3-Б класу
3. Магомедов Владислав, учень 4-А класу 3. Маковська Олександра, учениця 4-Б класу
4. Макаренко Денис, учень 4-А класу  4. Рибак Вікторія, учениця 5 класу
5. Демидов Владислав, учень 5 класу 5. Федоренко Микита, учень 6 класу 
6. Макарець Денис, учень 6 класу 6. Омелянюк Анастасія, учениця 7 класу 
7. Власова Соломія, учениця 7 класу 7. Костюкевич Максим, учень 8-Б класу
8.Матяш Артем, учень 8-Б класу  8. Бойко Микита, учень 11 класу  
9. Гондзя Яна, учениця 9 класу  
10. Ковалик Любов, учениця 9 класу  
11. Власова Ярослава, учениця 10 класу  
12. Федоренко Марія, учениця 10 класу   
 Переможці в номінації "Золотий Тріумф-2011" Переможці в номінації "Срібний Тріумф-2011" 
1. Демидов Владислав, учень 5 класу 1. Куюн Єлизавета, учениця 3-Б класу 
2. Матяш Артем, учень 8-Б класу 2. Маковська Олександра, учениця 4-Б класу 
3. Гондзя Яна, учениця 9 класу 3. Рибак Вікторія, учениця 5 класу  
4. Власова Ярослава, учениця 10 класу 4. Федоренко Микита, учень 6 класу     
5. Федоренко Марія, учениця 10 класу 5.  Омелянюк Анастасія, учениця 7 класу    
  6. Костюкевич Максим, учень 8-Б класу 

 

Переможці в номінації "За створення позитивного іміджу школи"  Переможці в номінації "Золоте серце Тріумфу" 
1. Єфименко Анна, учениця 2-А класу  1. Остапенко Єлизавета, учениця 2-Б класу 
2. Мазур Дарина, учениця 2-Б класу 2. Сокрута Марія, учениця 9 класу 
3. Джафарова Маргарита, учениця 2-б класу   
4. Гортовлюк Поліна, учениця 2-Б класу   
5. Блохіна Анна, учениця 4-А класу   
6. Морозов-Стороженко Бондан, учень 5 класу   
7. Качинська Марія, учениця 5 класу   
8. Бродський Богдан, учень 6 класу   
9. Резнік Владислав, учень 10 класу   
10. Фурса Світлана, учениця 11 класу