спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30
Відгуки
Поліщук Дмитро
Ніна Дем'янівна та Олена Володимирівна - це вихователі з великої літери, вони не тільки підбирають ключик під кожну окрему дитину, але й у кожному намагаються знаходити і розвивати їх сильні сторони. Мій син вранці іде до садочка з задоволенням і гарним настроєм, а ввечері повертається з новими знаннями та новим малюнком чи аплікацією!)))))))
Асаулюк Марина Олеговна
Мы очень рады, что нашли такую школу. Полина учится тут еще с детского сада. И за все это время мы ни разу не пожалели о своем выборе. Самое главное для нас, то с каким настроением дочь идет в школу и возвращается из нее. У нее постоянно есть желание учится! И мы считаем, что это заслуга руководства школы и педагогического колектива, и в первую очередь для нас, нашей любимой, первой учительницы Кузнецовой Инны Васильевны. Это воистину важно найти своего первого учителя. Нам в этом очень повезло!
Анна Константінова
Ні для кого не є таємницею, що у сьогоднішній неспокійний час найперше, що турбує батьків – це здоров’я дитини та те надійне середовище, де б дитина була захищена від різноманітних ризиків, що супроводжують сучасне суспільство. Саме таким місцем є школа " Тріумф".Я дуже задоволена, що моя донька навчається саме в цьому чудовому місці!