спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30
Відгуки
Батьки Іоста Віктора, 2-Б клас
Обираючи школу для нашого сина першокласника, ми зупинилися саме на спеціалізованій школі «Тріумф», оскільки в класах невелика кількість учнів, діти зайняті цілий день, є денний відпочинок і хороше харчування. Окрім того, тепер, по закінченню першого класу, ми дуже задоволені високим рівнем знань дитини, в тому числі з усіх трьох іноземних мов. І особливо вдячні нашій вчительці Тетяні Ульянівні за турботу, терпіння і високий професіональний підхід до навчання наших діток.
Олена Бойко, мати учня 11 класу
Спитайте себе, що є сенсом Вашого життя. Матеріальні зиски, кар`єрне зростання, престижні друзі чи колір політичної сили, якій віддаєтесь сповна ? А відповідь проста: сенс життя – у дітях. Вони є тією єдиною радістю і натхненням, заради якого ми створюємо і блага, і кар`єру.
Детальніше
Карпець Олена Олександрівна, мама Карпця Віктора, учня 6-А класу
Ми обрали цю школу через те, що дитина перебуває у школі повний день, в якій не тільки навчається, а й духовно збагачується, відпочиває: зайнятість в гуртках, участь у святах та конкурсах. Задовольняє нас і те, що у класі навчається невелика кількість учнів.
Детальніше