спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
13.10.2016

Графік проведення шкільних олімпіад у 2-4 класах

 спеціалізованої школи «Тріумф»

(жовтень, 2016р.)

Дата

Клас

№ уроку

Назва олімпіади

Хто проводить

13.10

2-А

3

Українська мова

Єрофєєва Н. Л.

 

2-Б

5

Українська мова

Нетреба Т. У

 

3-А

3

Українська мова

Татьянич Т. І.

 

3-Б

2

Українська мова

Сілаєва Л. О.

 

4-А

4

Українська мова

Семеніхіна І.Л.

 

4-Б

2

Українська мова

Коберник І. М.

18.10

2-А

1

Природознавство

Татьянич Т. І.

 

3-А

2

Природознавство

Сілаєва Л. О.

 

3-А

4

Природознавство

Нетреба Т. У.

 

3-Б

2

Природознавство

Єрофєєва Н. Л.

 

4-А

5

Природознавство

Побережник О. І.

 

4-Б

6

Природознавство

Побережник О. І.

20.10

2-А

3

Математика

Єрофєєва Н. Л.

 

2-Б

5

Математика

Нетреба Т. У

 

3-А

3

Математика

Татьянич Т. І.

 

3-Б

2

Математика

Сілаєва Л. О.

 

4-А

4

Математика

Семеніхіна І.Л.

 

4-Б

2

Математика

Коберник І. М.

Примітка: завдання готують, проводять олімпіади та перевіряють роботи

-          у  2 класах куратори 4-их класів, 

-          у 3-іх класах куратори 2-их класів,

-          у 4-их класах куратори 3-іх класів.

]]>Друк]]> E-mail
23.09.2016

Приєднуйся до відзначення Дня європейських мов в школі «Тріумф». Приходь 26 вересня (понеділок) в одязі із зображенням прапора будь-якої європейської держави, роби світлину (сам чи з друзями) та розмісти цю світлину в коментарі до цього посту на шкільній сторінці в Facebook
ОБОВ’ЯЗКОВА умова – напис мовою відповідно до прапора! (див. фото) На переможця за кількістю уподобань чекає сюрприз! Підбиття результатів у п’ятницю 30 вересня.

 

image-0-02-01-0f115f81e92ca4fea748253c60dfdf34467c5990800369fee8f81dcf80559142-v.jpg
]]>Друк]]> E-mail
20.09.2016

Під час літнього табору у нашій школі працював гурток «Квілінг». На заняттях гуртка діти виготовляли різні красиві вироби із звичайний собі смужок різнокольорового паперу. Такі заняття є дуже цікавими для тих  дітей, які мають творчу уяву, фантазію, або ж, навпаки, хочуть розвивати свої таланти. До речі, наш гурток відвідувало чимало хлопчиків. Своїми враженнями про роботу гуртка поділилися діти.

Вікторія Сухіна:

-   Особисто для мене такі заняття є дуже цікавими. Тут я розслабляюся і заспокоююся. Спочатку мене надихнули роботи, які виготовила вчителька і інші, старші діти. Із величезним задоволенням і старанням я виготовляю різних тварин. З дитинства я їх ліпила, а тепер маю змогу робити їх із смужок паперу. А ще у мене вийшла гарна квіточка, чарівна пташка. Учителька нам допомагає, іноді ми жартуємо і нам весело.    

Микита Радюк:

-         Квілінг розвиває руки, мозок, фантазію. Він заспокоює і вчить творити нове. Мені тут дуже класно!

Нестор Герасименко:

-  А я би щодня відвідував цей гурток. Тут мені цікаво, щоразу робити різні поробки. Я виготовив красиву волошку, рожеву квітку, казкову пташку, метелика, сову. Учителька мені допомагає порадами, ми разом підбираємо кольори смужок, і в мене усе виходить дуже правильно, аж самому подобається. Тут мені спокійно, гарно мислиться. Я отримую задоволення від спілкування і від роботи. А найголовніше, що мама в захопленні від моїх робіт.

 

Детальніше
]]>Друк]]> E-mail
19.09.2016

8 вересня в спеціалізованій школі «Тріумф» (кафедра початкових класів) вже третій рік поспіль стартував річний проект «Музейний квест». Кожен клас, шляхом жеребкування, отримав пошукову карту до одного із музеїв Києва. Перший квест триватиме до 20 жовтня. Саме в цей день будуть підведені підсумки і визначиться переможець першого квесту.
Нагадуємо, що упродовж навчального року, учні, разом зі своїми батьками, мають відвідати 4 музеї і заповнити пошукові карти, які видаються учням перед квестом. Переможця річного проекту «Музейний квест» у кінці року очікують цінні призи. Переможцем є клас, кожен учень якого, разом зі своїми батьками, відвідав усі запропоновані музеї.

 

125963.jpg
]]>Друк]]> E-mail
27.04.2016

Чи доводилося вам зустрітися з інопланетянами? Ні? А нам сьогодні довелося. До землян у День Землі завітали гості з інших планет! І хоча це були юні п’ятирічні інопланетяни, вони розповіли, що на їхній планеті всі дбають про довкілля, сортують сміття, щоб зробити з нього вишукане вбрання, використаний папір здають на переробку, виготовляють і застосовують торбочки з тканини, користуються керамічними або скляними горнятками, вживають корисну їжу, багато рухаються та роблять вранці зарядку, і закликали до того всіх землян. Земляни – учні школи – запросили малят відвідати земний ресторан та скуштувати земну їжу, запропонували зробити зарядку разом із земними школярами і здати макулатуру, батарейки, пластик. Ось такі у нас новини!

https://www.facebook.com/galina.nikishina/posts/361471987310370  

Результати 13 - 18 із 61