спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
19.09.2016

8 вересня в спеціалізованій школі «Тріумф» (кафедра початкових класів) вже третій рік поспіль стартував річний проект «Музейний квест». Кожен клас, шляхом жеребкування, отримав пошукову карту до одного із музеїв Києва. Перший квест триватиме до 20 жовтня. Саме в цей день будуть підведені підсумки і визначиться переможець першого квесту.
Нагадуємо, що упродовж навчального року, учні, разом зі своїми батьками, мають відвідати 4 музеї і заповнити пошукові карти, які видаються учням перед квестом. Переможця річного проекту «Музейний квест» у кінці року очікують цінні призи. Переможцем є клас, кожен учень якого, разом зі своїми батьками, відвідав усі запропоновані музеї.

 

125963.jpg
]]>Друк]]> E-mail
27.04.2016

Чи доводилося вам зустрітися з інопланетянами? Ні? А нам сьогодні довелося. До землян у День Землі завітали гості з інших планет! І хоча це були юні п’ятирічні інопланетяни, вони розповіли, що на їхній планеті всі дбають про довкілля, сортують сміття, щоб зробити з нього вишукане вбрання, використаний папір здають на переробку, виготовляють і застосовують торбочки з тканини, користуються керамічними або скляними горнятками, вживають корисну їжу, багато рухаються та роблять вранці зарядку, і закликали до того всіх землян. Земляни – учні школи – запросили малят відвідати земний ресторан та скуштувати земну їжу, запропонували зробити зарядку разом із земними школярами і здати макулатуру, батарейки, пластик. Ось такі у нас новини!

https://www.facebook.com/galina.nikishina/posts/361471987310370  

]]>Друк]]> E-mail
14.04.2016

Шанові тріумфівці!

22 квітня відзначають Міжнародний День Землі. Закликаємо вас взяти участь у заходах, які будуть проведені в нашій школі у цей день. А саме:

День без пластику

 У цей день кожен з нас має відмовитися від використання пластику (посуду, сумок, кульків тощо) в побуті. До прикладу, пластикові горнятка замінити керамічними чи скляними, а пластикові пакети  -паперовими чи полотняними.

Друге життя речам

1. Речі, які ми не використовуємо (одяг, іграшки, книги тощо) пропонуємо зібрати у школі для того, щоб передати у дитячий будинок.

б)речі, які вийшли з ужитку пропонуємо зібрати в школі аби у червні, під час роботи шкільного літнього табору, в творчих майстернях виготовити з них господарські сумки, гаманці, футляри для окулярів і мобільних телефонів, жіночі прикраси тощо.

 2. В останній  тиждень роботи табору буде проведено акцію

«Подаруй хвилинку щастя». Учні подарують вироби, виготовлені власноруч, літнім людям нашого району.

 До 22 квітня пропонуємо зібрати макулатуру та  використані батарейки, а в Міжнародний День Землі долучитися до акції «Рух за сталий розвиток» і здати зібране у пункти прийому вторинної сировини.

 Долучайтеся до загальношкільної акції. На знак підтримки друзів планети в Міжнародний День Землі просимо кожного прикріпити на грудях зелений листочок – символ життя. Раді будемо бачити всіх у колі друзів планети!

Змінюймося разом!

596-.jpg

 

]]>Друк]]> E-mail
16.03.2016

Напередодні Міжнародного жіночого дня у спеціалізованій школі «Тріумф» відбулася виставка інсталяцій «Жінка надихає». Ініціаторами  цього вернісажу виступили учні та батьки 2-А класу. Вони представили 3 композиції: «Натхнення» або «Ангел-охоронець», «Весна… Молодість… Краса…» та «Лінія життя».  Інсталяцію «Ідеальна жінка» підготували учні 10 класу, а своє розуміння гармонійних стосунків між чоловіками та жінками  продемонструвала методист Нікішина Галина Олександрівна у композиції «У пошуках своєї половинки».  Експозиція викликала неабиякий інтерес в учнів, вчителів, батьків та гостей школи.

https://www.facebook.com/SchoolTriumph/posts/584062398418163 

 

]]>Друк]]> E-mail
29.01.2016

Запрошуємо учнів та їхніх батьків взяти участь у загально- шкільному проекті ‘Living Life in Peace’ в рамках декади іноземних мов з 15 по 26 лютого 2016 року. Для цього вам потрібно зробити власний відеозапис (зі звуком) пісні ‘Imagine’ відомого виконавця Джона Ленона.
Сподіваємось на вашу небайдужість. 
Долучайтесь! Більш детальну інформацію ви зможете отримати у вчителів англійської мови.

https://youtu.be/979L08wGhKM 

https://youtu.be/TL05h2kydJk  

]]>Друк]]> E-mail
22.12.2015

19 грудня на території Національного Експоцентру України відбувся благодійний «Забіг Святого Миколая». Наша школа була представлена 3-ма спортсменами. Це учні 8-А класу Кіпіані  Іларіон та Дегтяр Максим, дистанція-4 км. Учень 6-Б класу Черкаска Артур дистанція-500 м. Зі 180-ти заявлених спортсменів на дистанції 4км. Кіпіані І. -зайняв 32-місце, Дегтяр М. 43-місце.Черкаска А. зі 62-заявлених учасників на дистанцію 500м. подолав 9-тим. Завдяки внескам учасників, а з кожного стартового пакету 50% від вартості було перераховано на благодійність, допомогли придбати 420 комплектів постільної білизни для дітей-сиріт з дитячого будинку «Смарагдове місто» у Святогорську. В зимовий час такий подарунок стає особливо необхідним. https://www.facebook.com/SchoolTriumph/posts/551399751684428

Результати 19 - 24 із 63