спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
17.05.2017

Сьогдні, 17 травня, у Києві відкривається КНИЖКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ. Яскравим вкрапленням фестивалю стане креативне прочитання першого твору нової української літератури.

До 175-річниці з часу виходу повного видання «Енеїди» Івана Котляревського – яскравого прикладу української сміхової культури організатори фестивалю пропонують поглянути на цей текст через театральну візію (завдяки новій версії вистави «Енеїда» харківського театру-студії «Арабески»), перформативні формати (завдяки мультимедійній лекції-колажу Юрія Андруховича з елементами котляревщини), візуальну складову (завдяки тематичним виставкам ілюстрацій, плакатів, карикатур тощо), гастрономічний акцент (всі дні фестивалю для відвідувачів діятиме вишукана ресторація «Еней» зі спеціально розробленим меню) тощо. Виставки Книжкового Арсеналу глибше розкривають фокус-тему Книжкового Арсеналу – «Енеїда Базилевича» (про витворення «козацького міфу» художником Анатолієм Базилевичем у першому українському ілюстрованому романі). 

 

033675442.jpg00100002.png
]]>Друк]]> E-mail
12.05.2017

15 ТРАВНЯ у Міжнародний день родини  Відбудеться ПРЕЗЕНТАЦІЯ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ "ГОЛОДОМОР 1932-1933: РОДИННІ ІСТОРІЇ"

 

 

Час:  17:00

Місце: Національний музей історії  України

(Київ, вул. Володимирська, 2, 4-й поверх)

 

Учасники:

 

Людмила Гриневич – директорка Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору (HREC in Ukraine), докторка історичних наук;

 

Ігор Жданов – міністр молоді та спорту України;

 

Володимир В’ятрович – голова Українського інституту національної пам’яті, кандидат історичних наук;

 

Тетяна Сосновська – директорка Національного музею історії України;

 

Віра Анусова – вчителька, громадська активістка, збирачка свідчень жертв Голодомору на Луганщині;

 

Ярослава Музиченко – координаторка проекту HREC in Ukraine «Голодомор 1932-1933 років: родинні історії».

 

Метою проекту є створення найповнішої в світі Єдиної електронної бази свідчень жертв Голодомору, доповненої он-лайн колекцією світлин і документів з родинних архівів. А також налагодження системного виявлення й оприлюднення свідчень жертв Голодомору для збереження пам’яті про геноцид 1932-1933 років; формування на цій основі у суспільстві поваги до Української держави та демократичних цінностей, готовності боронити головне людське право – право на життя.

 

 Запрошуємо учнів школи «Тріумф» разом зі своїми батьками долучитися до участі в цьому заході.

Детальніше
]]>Друк]]> E-mail
12.05.2017

Усім, хто навчається і працює в «Тріумфі», хто любить книгу і читання

Незабаром літо! Час відпочинку, час подорожей, час нових знайомств і нових вражень. Одним із найкращих способів відпочинку для більшості є читання. Отож, пропонуємо нашим учням і їхнім батькам з 17 по 21 травня  відвідати VІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», аби  поновити домашні бібліотеки цікавими книжками, щоб потім улітку насолодитися приємним читанням не тільки запропонованої учителями літератури за шкільною програмою, а й творами інших улюблених авторів, які допоможуть кожному з вас зануритися в світ цікавої книги.

Фестиваль об’єднує літературу й мистецтво, представляє новинки понад 150 видавництв, а також запрошує відвідати авторські, тематичні програми та спецпроекти, сформовані кураторською командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків, культурних менеджерів та відомих письменників. 
Фестиваль презентує розширену міжнародну програму, у якій запланована участь понад 50 відомих письменників, літературних діячів та митців із США, Канади, Великобританії, Японії, Швейцарії, Норвегії, Швеції, Німеччини, Франції, Польщі, Латвії, Чехії, Грузії, Бельгії, Румунії та інших країн.
 

Також до програми  книжкового фестивалю включено «Про читання і прочитання: читати і думати». У подіях, об’єднаних цією темою, пропонуємо говорити про читання як складову розвитку критичного мислення, про книжки в освіті, про дитячі книжки жанру нон-фікшн, про книжки на складні теми-виклики тощо,які допоможуть у спілкуванні із дитячою та батьківською аудиторіями.

Спільно з проектом Павла Гудімова та Діани Клочко «Українська візуальна книга»  пройде цикл подій, на яких дискутуватимуть про візуальну книгу, українські видання про мистецтво, фотокниги, артбуки тощо.

 

 

Детальніше
]]>Друк]]> E-mail
26.04.2017

26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

Чорнобильська атомна електростанція, 26 квітня 1986 року, — планове виключення реактора, що тривало 20 секунд, здавалося звичайною перевіркою електрообладнання. Проте через декілька секунд в результаті різкого стрибка напруги стався хімічний вибух, в результаті якого в атмосферу викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів. Вибух був настільки потужним, що забруднення розповсюдилося на значні ділянки території Радянського Союзу, які наразі входять до складу Білорусі, України та Росії. За офіційними повідомленнями, відразу після катастрофи загинула 31 людина, а 600 000 ліквідаторів, які брали участь у гасінні пожеж і розчищенні, отримали високі дози радіації.
Згідно з офіційними даними, радіоактивному опромінюванню піддалися майже 8 400 000 мешканців Білорусі, України та Росії, що перевищує чисельність населення Австрії.
Забруднено близько 155 000 кв.км території, що складає майже половину загальної площі території Італії. Сільськогосподарські угіддя площею майже 52 000 кв.км, а це більш ніж площа території Данії, забруднені цезієм-137 і стронцієм-90 з періодом напіврозпаду в 30 і 28 років, відповідно. Майже 404 000 людей були переселені, проте мільйони як і раніше живуть в умовах, коли залишкова дія, що зберігається, створює цілу низку небезпечних наслідків. 15 грудня 2000 року діяльність ЧАЄС як виробника електроенергії було припинена.
У вересні 2003 року на саміті СНД президент України Леонід Кучма запропонував країнам-учасницям Співдружності оголосити 26 квітня Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Рада глав держав СНД підтримала цю пропозицію.

 

qoualtbxpf8.jpg26.04.14-1-.jpg12567800.jpg
]]>Друк]]> E-mail
21.03.2017

4-ий міський чемпіонат  зі спортивного боулінгу серед  школярів м.Києва.

Всім вже добре відомі спортивні здобутки наших боулерів,які протягом цих багатьох років здобували спортивну славу для нашої школи.Стаючи як чемпіонами України так і м.Києва.

І цей рік не став виключенням,цьогоріч школа представлена 3-ма командами,які гідно тренуючись ,роблять все для своєї майбутньої перемоги.

4-тий міський чемпіонат зі спортивного боулінгу відкрито!!!!Бажаємо спортсменам майбутніх перемог. 

https://www.facebook.com/SchoolTriumph/posts/772178522939882    

]]>Друк]]> E-mail
23.02.2017

Напередодні вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні,

що відзначається в Україні 20 лютого 

на честь подвигу учасників Революції гідності,

які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії,

відстоюючи права і свободи людини,

у школі «Тріумф» відбулася зустріч учнів і педагогів

із заступником директора з виховної роботи

Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика,

істориком-дослідником Прядко Любов’ю Василівною, яка розповіла

про Героя Небесної Сотні, Героя України Юрія Тарасовича Вербицького.

Любов  Василівна повідомила про те, що оте українське

до найдрібнішої часточки,

мікроскопічної  молекули жило в Юрієві, вирувало, існувало генетично.

Так уже повелося в родині Вербицьких, що хоча б один із

покоління чоловіків у буремні роки нашої історії брав участь у різних

доленосних подіях в житті країни і зложив голову за її майбутнє.

Юрій Тарасович був відповідальним, надзвичайно

педантичним і вимогливим до себе.

Це проявлялось в усьому його житті, він ніколи не залишав після себе сміття, дотримувався даного слова, завжди поспішав на допомогу .

Мав сталеву витримку і залізну силу волі.

Нам розповіли, що під час кривавих сутичок 21 січня 2014 року

на вулиці Грушевського Юрія Тарасовича осколком

від світлошумової гранати поранило в око.

З Олександрівської лікарні Юрія Тарасовича викрали невідомі, а вранці 22 січня бездиханне тіло активіста знайшли у гнідинському лісі.

В листопаді 2014 року Указом Президента України Петра Олексійовича Порошенка

Юрію Тарасовичу Вербицькому присвоєно звання Героя України. Посмертно.

      Про Юрія Вербицького не забули. Сьогодні на місці, де знайшли тіло майданівця, встановлено хрест із фотографією Героя.

23 серпня 2015 року на узбіччі гнідинського лісу постав пам’ятник,

споруджений на благодійні пожертви громади села Гнідина

і небайдужих українців з різних куточків нашої країни.

Це чотириметровий білий янгол з перебитим крилом. Його політ закінчився на гнідинській землі.

Тут перестало битися серце справжнього патріота Юрія Тарасовича Вербицького.

        Зустріч у «Тріумфі» закінчилася хвилиною мовчання і запаленням жалобних свічок.

100000.jpg24567.jpg

 

Результати 31 - 36 із 90