спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
З 6 по 8 листопада Оболонська державна адміністрація з нагоди 70-ти річчя визволення Києва від фашистських загарбників провела гру «Патріот».
Учні нашої школи взяли в ній активну участь. Цей захід був спрямований на патріотичне виховання підростаючого покоління,виховання почуття поваги до старшого покоління та організацію змістовного дозвілля молоді. Військово - спортивна гра відбулася на території 1-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України. У навчальних зборах взяло участь близько 100 юнаків та дівчат навчальних закладів Києва. 7 листопада відбулося урочисте відкриття гри. На плацу особовий склад продемонстрував можливості підрозділів та техніки, яка є на оснащені 1-го Спеціального центру швидкого реагування. Потім піротехніки Центру показали учасникам змагань документальний фільм про заходи безпеки і правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Під час проведення навчальних зборів юнаки брали участь у таких змаганнях: - З військової підготовки(біг 100м,підтягування на перекладині) - З вогневої підготовки(зборка - розборка АК) - З захисту від зброї масового ураження. - Змагання з пейнтболу. Учні школи Тріумф гідно виступили під час проведення навчально-тренувальних зборів, таким чином підтвердивши свої високі вміння і навички та бездогану фізичну підготовку. 
im89.jpg
 
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
6 листопада 70 років визволенню Києва від німецьких загарбників. Учні школи зібралися у шкільній залі з нагоди 70 річниці з дня визволення м. Києва від німецьких загарбників. Післявоєнне покоління знає війну тільки з фільмів, книжок, розповідей своїх родичів. Але, зі слів очевидців, це були жахливі і незабутні часи для тих, хто пережив бої на фронтах війни і німецьку окупацію. Уже з першого дня Великої Вітчизняної війни – 22 червня 1941 року, Київ нещадно бомбила німецька авіація. А, починаючи з вересня 1941 року і до листопада 43-го – упродовж 778 днів, наше місто було окуповано ворогом. Центром бойових дій став район середньої течії Дніпра. Найзапекліша битва за Дніпро забрала багато життів. За окремими даними це від 500 до 800 тисяч солдатів і офіцерів. Битва за Київ стала виявом масового героїзму. Поруч із солдатами бились з ворогом вояки другого фронту – партизани і підпільники. За героїзм і мужність воїни-визволителі були нагороджені орденами і медалями, десятки і сотні – посмертно.
images_10.jpg
 
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
З 21 по 25 жовтня у школі проходив тиждень природничих наук. У рамках Тижня природничих наук проводились цікаві заходи: ігри, конкурси, вікторини, виставки. Гра «Що ми викидаємо, або золоті розсипи смітників» була проведена серед учнів 7-8 класів учителем біології Оленою Іванівною. Учні працювали з шарадами, анаграмами, переглядали відео на екологічні теми. Ця гра проводилася з метою залучити молоде покоління до збереження природи на планеті, у цікавій ігровій формі показати як можна утилізовувати і з користю використовувати сміття для блага людини. Гра-вікторина «Країнами і континентами», яку підготував і провів учитель географії Олег Миколайович із 5-6 класами, дала змогу учням відчути себе мандрівниками, першопроходцями географічних широт. Гра мала на меті підвищити інтерес школярів до географічних знань, поглибити знання учнів з теми «Географічне пізнання Землі», а також розвинути пізнавальні якості і творче мислення.
Приєднані файли:
tijden_prirodnichih_nauk.docx
]]>Друк]]> E-mail
06.12.2013

Орієнтовний план проведення виховних заходів на грудень 2013-2014 навчального року

 

Приєднані файли:
gruden_2013.docx
Результати 37 - 42 із 63