спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
23.09.2016

Приєднуйся до відзначення Дня європейських мов в школі «Тріумф». Приходь 26 вересня (понеділок) в одязі із зображенням прапора будь-якої європейської держави, роби світлину (сам чи з друзями) та розмісти цю світлину в коментарі до цього посту на шкільній сторінці в Facebook
ОБОВ’ЯЗКОВА умова – напис мовою відповідно до прапора! (див. фото) На переможця за кількістю уподобань чекає сюрприз! Підбиття результатів у п’ятницю 30 вересня.

 

image-0-02-01-0f115f81e92ca4fea748253c60dfdf34467c5990800369fee8f81dcf80559142-v.jpg
]]>Друк]]> E-mail
20.09.2016

Під час літнього табору у нашій школі працював гурток «Квілінг». На заняттях гуртка діти виготовляли різні красиві вироби із звичайний собі смужок різнокольорового паперу. Такі заняття є дуже цікавими для тих  дітей, які мають творчу уяву, фантазію, або ж, навпаки, хочуть розвивати свої таланти. До речі, наш гурток відвідувало чимало хлопчиків. Своїми враженнями про роботу гуртка поділилися діти.

Вікторія Сухіна:

-   Особисто для мене такі заняття є дуже цікавими. Тут я розслабляюся і заспокоююся. Спочатку мене надихнули роботи, які виготовила вчителька і інші, старші діти. Із величезним задоволенням і старанням я виготовляю різних тварин. З дитинства я їх ліпила, а тепер маю змогу робити їх із смужок паперу. А ще у мене вийшла гарна квіточка, чарівна пташка. Учителька нам допомагає, іноді ми жартуємо і нам весело.    

Микита Радюк:

-         Квілінг розвиває руки, мозок, фантазію. Він заспокоює і вчить творити нове. Мені тут дуже класно!

Нестор Герасименко:

-  А я би щодня відвідував цей гурток. Тут мені цікаво, щоразу робити різні поробки. Я виготовив красиву волошку, рожеву квітку, казкову пташку, метелика, сову. Учителька мені допомагає порадами, ми разом підбираємо кольори смужок, і в мене усе виходить дуже правильно, аж самому подобається. Тут мені спокійно, гарно мислиться. Я отримую задоволення від спілкування і від роботи. А найголовніше, що мама в захопленні від моїх робіт.

 

Детальніше
]]>Друк]]> E-mail
19.09.2016

8 вересня в спеціалізованій школі «Тріумф» (кафедра початкових класів) вже третій рік поспіль стартував річний проект «Музейний квест». Кожен клас, шляхом жеребкування, отримав пошукову карту до одного із музеїв Києва. Перший квест триватиме до 20 жовтня. Саме в цей день будуть підведені підсумки і визначиться переможець першого квесту.
Нагадуємо, що упродовж навчального року, учні, разом зі своїми батьками, мають відвідати 4 музеї і заповнити пошукові карти, які видаються учням перед квестом. Переможця річного проекту «Музейний квест» у кінці року очікують цінні призи. Переможцем є клас, кожен учень якого, разом зі своїми батьками, відвідав усі запропоновані музеї.

 

125963.jpg
]]>Друк]]> E-mail
27.04.2016

Чи доводилося вам зустрітися з інопланетянами? Ні? А нам сьогодні довелося. До землян у День Землі завітали гості з інших планет! І хоча це були юні п’ятирічні інопланетяни, вони розповіли, що на їхній планеті всі дбають про довкілля, сортують сміття, щоб зробити з нього вишукане вбрання, використаний папір здають на переробку, виготовляють і застосовують торбочки з тканини, користуються керамічними або скляними горнятками, вживають корисну їжу, багато рухаються та роблять вранці зарядку, і закликали до того всіх землян. Земляни – учні школи – запросили малят відвідати земний ресторан та скуштувати земну їжу, запропонували зробити зарядку разом із земними школярами і здати макулатуру, батарейки, пластик. Ось такі у нас новини!

https://www.facebook.com/galina.nikishina/posts/361471987310370  

]]>Друк]]> E-mail
14.04.2016

Шанові тріумфівці!

22 квітня відзначають Міжнародний День Землі. Закликаємо вас взяти участь у заходах, які будуть проведені в нашій школі у цей день. А саме:

День без пластику

 У цей день кожен з нас має відмовитися від використання пластику (посуду, сумок, кульків тощо) в побуті. До прикладу, пластикові горнятка замінити керамічними чи скляними, а пластикові пакети  -паперовими чи полотняними.

Друге життя речам

1. Речі, які ми не використовуємо (одяг, іграшки, книги тощо) пропонуємо зібрати у школі для того, щоб передати у дитячий будинок.

б)речі, які вийшли з ужитку пропонуємо зібрати в школі аби у червні, під час роботи шкільного літнього табору, в творчих майстернях виготовити з них господарські сумки, гаманці, футляри для окулярів і мобільних телефонів, жіночі прикраси тощо.

 2. В останній  тиждень роботи табору буде проведено акцію

«Подаруй хвилинку щастя». Учні подарують вироби, виготовлені власноруч, літнім людям нашого району.

 До 22 квітня пропонуємо зібрати макулатуру та  використані батарейки, а в Міжнародний День Землі долучитися до акції «Рух за сталий розвиток» і здати зібране у пункти прийому вторинної сировини.

 Долучайтеся до загальношкільної акції. На знак підтримки друзів планети в Міжнародний День Землі просимо кожного прикріпити на грудях зелений листочок – символ життя. Раді будемо бачити всіх у колі друзів планети!

Змінюймося разом!

596-.jpg

 

Результати 43 - 48 із 90