спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
27.04.2016

Чи доводилося вам зустрітися з інопланетянами? Ні? А нам сьогодні довелося. До землян у День Землі завітали гості з інших планет! І хоча це були юні п’ятирічні інопланетяни, вони розповіли, що на їхній планеті всі дбають про довкілля, сортують сміття, щоб зробити з нього вишукане вбрання, використаний папір здають на переробку, виготовляють і застосовують торбочки з тканини, користуються керамічними або скляними горнятками, вживають корисну їжу, багато рухаються та роблять вранці зарядку, і закликали до того всіх землян. Земляни – учні школи – запросили малят відвідати земний ресторан та скуштувати земну їжу, запропонували зробити зарядку разом із земними школярами і здати макулатуру, батарейки, пластик. Ось такі у нас новини!

https://www.facebook.com/galina.nikishina/posts/361471987310370  

]]>Друк]]> E-mail
14.04.2016

Шанові тріумфівці!

22 квітня відзначають Міжнародний День Землі. Закликаємо вас взяти участь у заходах, які будуть проведені в нашій школі у цей день. А саме:

День без пластику

 У цей день кожен з нас має відмовитися від використання пластику (посуду, сумок, кульків тощо) в побуті. До прикладу, пластикові горнятка замінити керамічними чи скляними, а пластикові пакети  -паперовими чи полотняними.

Друге життя речам

1. Речі, які ми не використовуємо (одяг, іграшки, книги тощо) пропонуємо зібрати у школі для того, щоб передати у дитячий будинок.

б)речі, які вийшли з ужитку пропонуємо зібрати в школі аби у червні, під час роботи шкільного літнього табору, в творчих майстернях виготовити з них господарські сумки, гаманці, футляри для окулярів і мобільних телефонів, жіночі прикраси тощо.

 2. В останній  тиждень роботи табору буде проведено акцію

«Подаруй хвилинку щастя». Учні подарують вироби, виготовлені власноруч, літнім людям нашого району.

 До 22 квітня пропонуємо зібрати макулатуру та  використані батарейки, а в Міжнародний День Землі долучитися до акції «Рух за сталий розвиток» і здати зібране у пункти прийому вторинної сировини.

 Долучайтеся до загальношкільної акції. На знак підтримки друзів планети в Міжнародний День Землі просимо кожного прикріпити на грудях зелений листочок – символ життя. Раді будемо бачити всіх у колі друзів планети!

Змінюймося разом!

596-.jpg

 

]]>Друк]]> E-mail
16.03.2016

Напередодні Міжнародного жіночого дня у спеціалізованій школі «Тріумф» відбулася виставка інсталяцій «Жінка надихає». Ініціаторами  цього вернісажу виступили учні та батьки 2-А класу. Вони представили 3 композиції: «Натхнення» або «Ангел-охоронець», «Весна… Молодість… Краса…» та «Лінія життя».  Інсталяцію «Ідеальна жінка» підготували учні 10 класу, а своє розуміння гармонійних стосунків між чоловіками та жінками  продемонструвала методист Нікішина Галина Олександрівна у композиції «У пошуках своєї половинки».  Експозиція викликала неабиякий інтерес в учнів, вчителів, батьків та гостей школи.

https://www.facebook.com/SchoolTriumph/posts/584062398418163 

 

]]>Друк]]> E-mail
29.01.2016

Запрошуємо учнів та їхніх батьків взяти участь у загально- шкільному проекті ‘Living Life in Peace’ в рамках декади іноземних мов з 15 по 26 лютого 2016 року. Для цього вам потрібно зробити власний відеозапис (зі звуком) пісні ‘Imagine’ відомого виконавця Джона Ленона.
Сподіваємось на вашу небайдужість. 
Долучайтесь! Більш детальну інформацію ви зможете отримати у вчителів англійської мови.

https://youtu.be/979L08wGhKM 

https://youtu.be/TL05h2kydJk  

]]>Друк]]> E-mail
22.12.2015

19 грудня на території Національного Експоцентру України відбувся благодійний «Забіг Святого Миколая». Наша школа була представлена 3-ма спортсменами. Це учні 8-А класу Кіпіані  Іларіон та Дегтяр Максим, дистанція-4 км. Учень 6-Б класу Черкаска Артур дистанція-500 м. Зі 180-ти заявлених спортсменів на дистанції 4км. Кіпіані І. -зайняв 32-місце, Дегтяр М. 43-місце.Черкаска А. зі 62-заявлених учасників на дистанцію 500м. подолав 9-тим. Завдяки внескам учасників, а з кожного стартового пакету 50% від вартості було перераховано на благодійність, допомогли придбати 420 комплектів постільної білизни для дітей-сиріт з дитячого будинку «Смарагдове місто» у Святогорську. В зимовий час такий подарунок стає особливо необхідним. https://www.facebook.com/SchoolTriumph/posts/551399751684428

Результати 43 - 48 із 86