спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
09.10.2015
Традиційно у Міжнародний день вихователя Міністерство освіти і науки організовує святкування Всеукраїнського Дня дошкілля. Цього року відзначення цього заходу заплановане на 25 вересня 2015 року в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва. Участь у заході візьмуть понад 800 осіб, серед яких науковці, практики, управлінці, меценати, партнери, батьківська громадськість з усіх куточків України. Тим часом вихователі підготовчого відділення нашої школи до свого професійного свята підготували виставку інсталяцій «Поезія дошкілля», яку розмістили на першому поверсі школи, і запрошують переглянути її. Всі творчі роботи дозволять відвідувачам замислитися над актуальними проблемами виховання та розвитку дітей дошкільного віку. Після перегляду маємо можливість обмінятися враженнями. 
 
12027695_320427151414854_7214120935478423769_n.jpg
Детальніше
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
Учні 6-А класу з нетерпінням чекали цієї захопливої екскурсії на фабрику ялинкових іграшок. Ось ми і на місці. Дивно… Ми думали, що фабрика – це щось велике і вражаюче. А це звичайний цех у якому кипить робота. Коли ми зайшли у майстерню склодувів, то побачили як старанно майстрині видували кульки. Це дуже кропітка робота, вона потребує надзвичайної уваги і відповідальності. Адже єдиний неправильний рух – і скло може тріснути чи зіпсуватися. І що цікаво – кожна кулька має відповідати певному розмірові. Ми дізналися секрет, як відрізнити куль ручної роботи від звичайної штампованої . Виявляється, внизу кульки залишається невеличка запаєна точка, а цілісність кульки не порушена, вона гладенька, як надувна.
 
bisis2op6ps.jpg1lifocql7zi.jpgprluyuwbhg8.jpguwabq8g2gjo.jpg
Приєднані файли:
IGRASHKOVA_FABRIKA.docx
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
12 грудня 6 –А клас відвідав виставку «Титанік». "Ласкаво просимо на «Титанік!» Цими словами, які чули пасажири, що піднімались на борт Титаніка на початку минулого століття, зустрічають сьогодні відвідувачів виставки. Навіть перепустка на експозицію – точна копія справжнього квитка на легендарне судно. Експозиція складається із трьох частин. Перша – вміщує оригінальні артефакти із справжнього корабля. Друга частина – це відтворення внутрішніх частин власне самого корабля, куди можна зайти на борт, як справжнім пасажирам і зрівняти каюти першого класу з каютами третього класу. У третій частині екскурсанти почують справжню історію про «Титанік».
 
img149.jpg
Приєднані файли:
TITANIK.docx
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013

Ось і закружляла нас руда красуня востаннє у цьому році у своєму осінньому вальсі. Такими рядками закінчилося цьогорічне Свято осені у 1 класі. Ніби якось і сумно, що свято вже закінчилося і ми сказали осені: «Прощавай!» - але все ж таки приємно,що це свято подарувало чудовий настрій усім: і юним учасникам, і режисерам-постановникам, і, звісно ж запрошеним гостям.

Картини пензлями малює осінь,

І барви підбирає чарівні,

Дарує листячко деревам те, яке попросять

Й чарує всіх, усіх, хто мешкає на цій землі!

Завершуючи виконання фінальної пісні, першокласники запросили кожну маму і кожного тата на танець дружби, під час якого головна героїня чарівна Осінь подарувала всім свій останній в цьому році легкий і ніжний поцілунок.

img_6169.jpgimg_6179.jpgimg_6243.jpgimg_6278.jpgimg_6299.jpg

 

Приєднані файли:
Svyato_osenі_1_klas.docx
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
З 11 по 15 листопада у «Тріумфі» проходив Тиждень початкової школи. У нинішньому навчальному році вчителі початкових класів вирішили надбання початкової школи презентувати трьома напрямками: талановиті учні, турботливі батьки, творчі вчителі. Батьки змогли показати себе в ролі вчителів під час проведення батьківських уроків, режисерів, готуючи своїх дітей до конкурсу «Зірки «Тріумфу»». Учителі під час Фестивалю педагогічних ідей «Незвичний урок в незвичайній школі» продемонстрували сучасні досягнення на освітянській ниві. А учні мали змогу показати свої знання української мови, беручи участь в Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика, таланти – у виставці творчих робіт «Талановита малеча» та конкурсі «Зірки «Тріумфу»», каліграфічно писати – у конкурсі «Місіс і Містер каліграфії», любов до читання – у конкурсі «Найкращий читайлик», та вміння підтримувати чистоту і порядок – у конкурсі-огляді «Клас зразкового порядку».
Приєднані файли:
tijden_pochatkovoyi_shkoli.docx
Результати 49 - 54 із 82