спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 599-23-30

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
Учні 6-А класу з нетерпінням чекали цієї захопливої екскурсії на фабрику ялинкових іграшок. Ось ми і на місці. Дивно… Ми думали, що фабрика – це щось велике і вражаюче. А це звичайний цех у якому кипить робота. Коли ми зайшли у майстерню склодувів, то побачили як старанно майстрині видували кульки. Це дуже кропітка робота, вона потребує надзвичайної уваги і відповідальності. Адже єдиний неправильний рух – і скло може тріснути чи зіпсуватися. І що цікаво – кожна кулька має відповідати певному розмірові. Ми дізналися секрет, як відрізнити куль ручної роботи від звичайної штампованої . Виявляється, внизу кульки залишається невеличка запаєна точка, а цілісність кульки не порушена, вона гладенька, як надувна.
 
bisis2op6ps.jpg1lifocql7zi.jpgprluyuwbhg8.jpguwabq8g2gjo.jpg
Приєднані файли:
IGRASHKOVA_FABRIKA.docx
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
12 грудня 6 –А клас відвідав виставку «Титанік». "Ласкаво просимо на «Титанік!» Цими словами, які чули пасажири, що піднімались на борт Титаніка на початку минулого століття, зустрічають сьогодні відвідувачів виставки. Навіть перепустка на експозицію – точна копія справжнього квитка на легендарне судно. Експозиція складається із трьох частин. Перша – вміщує оригінальні артефакти із справжнього корабля. Друга частина – це відтворення внутрішніх частин власне самого корабля, куди можна зайти на борт, як справжнім пасажирам і зрівняти каюти першого класу з каютами третього класу. У третій частині екскурсанти почують справжню історію про «Титанік».
 
img149.jpg
Приєднані файли:
TITANIK.docx
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013

Ось і закружляла нас руда красуня востаннє у цьому році у своєму осінньому вальсі. Такими рядками закінчилося цьогорічне Свято осені у 1 класі. Ніби якось і сумно, що свято вже закінчилося і ми сказали осені: «Прощавай!» - але все ж таки приємно,що це свято подарувало чудовий настрій усім: і юним учасникам, і режисерам-постановникам, і, звісно ж запрошеним гостям.

Картини пензлями малює осінь,

І барви підбирає чарівні,

Дарує листячко деревам те, яке попросять

Й чарує всіх, усіх, хто мешкає на цій землі!

Завершуючи виконання фінальної пісні, першокласники запросили кожну маму і кожного тата на танець дружби, під час якого головна героїня чарівна Осінь подарувала всім свій останній в цьому році легкий і ніжний поцілунок.

img_6169.jpgimg_6179.jpgimg_6243.jpgimg_6278.jpgimg_6299.jpg

 

Приєднані файли:
Svyato_osenі_1_klas.docx
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
З 11 по 15 листопада у «Тріумфі» проходив Тиждень початкової школи. У нинішньому навчальному році вчителі початкових класів вирішили надбання початкової школи презентувати трьома напрямками: талановиті учні, турботливі батьки, творчі вчителі. Батьки змогли показати себе в ролі вчителів під час проведення батьківських уроків, режисерів, готуючи своїх дітей до конкурсу «Зірки «Тріумфу»». Учителі під час Фестивалю педагогічних ідей «Незвичний урок в незвичайній школі» продемонстрували сучасні досягнення на освітянській ниві. А учні мали змогу показати свої знання української мови, беручи участь в Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика, таланти – у виставці творчих робіт «Талановита малеча» та конкурсі «Зірки «Тріумфу»», каліграфічно писати – у конкурсі «Місіс і Містер каліграфії», любов до читання – у конкурсі «Найкращий читайлик», та вміння підтримувати чистоту і порядок – у конкурсі-огляді «Клас зразкового порядку».
Приєднані файли:
tijden_pochatkovoyi_shkoli.docx
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
9 листопада – День Української писемності і мови. Таким святом поповнився наш календар з 1998 року, коли Президент України видав указ проголосити 9 листопада Днем української писемності і мови в день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця, який був не тільки ченцем, а й істориком та письменником. Відомо, що з сімнадцяти років він жив, навчався і працював у Києво-Печерській лаврі. Був надзвичайно освіченою людиною, знав слов’янську, грецьку, латину та інші мови. Саме йому приписують авторство безсмертної «Повісті минулих літ». Усе минає, а слово лишається. Зникають міста, на порох розсипаються будівлі, пересихають річки. Усе стає тліном, а написане слово непроминальне. Воно зберігає і несе крізь віки голос людської душі. Слово безсмертне. Адже ніхто не заперечить давню біблійну істину: «Спочатку було Слово. І слово було в Бога. І Слово було Бог».
 

«Тарасову гору видно всій Україні!
Видно її сьогодні всім континентам земної кулі.
Ніколи стежки сюди не заростуть.
Світочів своїх людство ніколи не забуде!»
Олесь Гончар
 
9 Листопада учні нашої школи їздили до м. Канева на могилу Т. Г. Шевченка. Так своєрідно був відзначений День української писемності та мови. Адже саме Шевченко зробив найбільше для утвердження української літературної мови на народно-національній основі. Канів зустрів нас гостинно. Яскраве сонце заливало все навколо, легенький вітерець ледь торкався листочків, що ще залишились на деревах. Чудові краєвиди за вікнами автобусів радували око: Канівська ГЕС, величезне водосховище, могутній Дніпро, Чернеча гора, на якій височить пам’ятник Тарасу Григоровичу.  
 
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
З 6 по 8 листопада Оболонська державна адміністрація з нагоди 70-ти річчя визволення Києва від фашистських загарбників провела гру «Патріот».
Учні нашої школи взяли в ній активну участь. Цей захід був спрямований на патріотичне виховання підростаючого покоління,виховання почуття поваги до старшого покоління та організацію змістовного дозвілля молоді. Військово - спортивна гра відбулася на території 1-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України. У навчальних зборах взяло участь близько 100 юнаків та дівчат навчальних закладів Києва. 7 листопада відбулося урочисте відкриття гри. На плацу особовий склад продемонстрував можливості підрозділів та техніки, яка є на оснащені 1-го Спеціального центру швидкого реагування. Потім піротехніки Центру показали учасникам змагань документальний фільм про заходи безпеки і правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Під час проведення навчальних зборів юнаки брали участь у таких змаганнях: - З військової підготовки(біг 100м,підтягування на перекладині) - З вогневої підготовки(зборка - розборка АК) - З захисту від зброї масового ураження. - Змагання з пейнтболу. Учні школи Тріумф гідно виступили під час проведення навчально-тренувальних зборів, таким чином підтвердивши свої високі вміння і навички та бездогану фізичну підготовку. 
im89.jpg
 
Результати 55 - 60 із 86