спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
28.03.2019

Усім нам хочеться мати справжніх друзів, до яких у будь-який час можна звернутися за порадою, з якими можна поговорити та просто цікаво провести час. Але що ми бачимо зараз? Усе частіше діти або не мають справжніх друзів, залишаючись сам на сам із своїми проблемами та переживаннями, або ж очікують від дружби надто багато для себе особисто, а самі при цьому нічого не хочуть давати.

До чого це може призвести? До проблем у спілкуванні з оточуючими, невміння виражати власні емоції та допомагати одне одному. Звісно, навчити дружити неможливо, але показати, якою може бути дружба, цілком реально! І допоможуть вам у цьому тематичні мультфільми.

 
 
]]>Друк]]> E-mail
28.03.2019
Запрошуємо учнів "Тріумфу" разом зі своїми батьками цікаво і змістовно підготуватися до Великодня!

Відділ науково-освітньої роботи Національного музею українського народного декоративного мистецтва (вул. Лаврська, 9, корп. 29) з 7 по 25 квітня 2019 р пропонує всім охочим відвідати культурно-мистецьку програму «Зустрічаємо Великдень». Далі ви можете ознайомитися із самою програмою.

Щодня:
Експозиція «Українська народна писанка кін. XIX – ХХІ ст.»
Національний музей українського народного декоративного мистецтва володіє колекцією писаноккінця XIX – ХХІ ст., яканалічує понад 4 тисяч одиниць збереженняЦе унікальні пам’ятки мистецтва, що вражають бездоганним смаком, безліччю кольорів, філігранною технікою виконання та представляють різні регіони України.

Вартість: за вхідним квитком.
Вартість квитків для школярів - 10 грн.

Творче завдання «Розмалюй писанку». Відвідувачам пропонується розфарбувати кольоровими олівцями розмальовки з зображення писанок. Творче завданнядопомагає вивчати кольори, орнаменти писанок, розвиває творчі здібності і художній смак.
Вартість: за вхідним квитком.

Перегляд мультфільмів.Дітям разом з батьками пропонується переглянути мультфільми про Великдень та таємниці написання писанок.
Вартість: за вхідним квитком.

Під частематичноїекскурсії«Українська народна писанка» всі охочі зможутьдізнатися про музейну колекцію писанок, їх історію, регіональні особливості, оберегову символіку та традиції написання писанки.
Вартість: екскурсійне обслуговування 200 грн. з групи + вхідний квитокз особи.Екскурсія проводиться для груп до 25 осіб.

Тематична екскурсія «Українська народна писанка» з демонстрацією традиційної техніки писанкарства. Після огляду експозиції писанок у супроводі екскурсовода відвідувачам демонструється процес перетворення звичайного курячого яйця в писанку – справжній твір мистецтва.
Вартість: екскурсійне обслуговування 300 грн. з групи + вхідний квиток з особи.
Екскурсія проводиться для груп до 15 осіб.

Інтерактивна екскурсія «Казочка на писанці»передбачає знайомство колекцією писанок,представленою в музейній експозиції, та виконання різноманітних ігрових завдань. 
Вартість: екскурсійне обслуговування 300 грн. з групи + вхідний квитокз особи.
Екскурсія проводиться для груп до 15 осіб.

Щочетверга - Майстер-клас з писанкарства
Учасники майстер-класу, створюючи власну писанку,знайомляться з технікою написання писанки, дізнаються про значення кольорів тасимволів.
Вартість: 200грн. з особи. (У вартість входить: вхідна плата до музею, огляд експозиції писанки в супроводі екскурсовода, фотозйомка.)
Всі матеріали та інструменти надаються.
Майстер-клас проводиться для груп до 25 осіб.

Виїзна лекція«Українська народна писанка»
Вартість: 200 грн. з групи
Лекція проводиться для груп до 25 осіб.

Виїзна лекція«Українська народна писанка»з демонстрацією традиційної техніки писанкарства
Вартість: 300 грн. з групи
Лекція проводиться для груп до 25 осіб.
Виїзний майстер-клас з писанкарства
Вартість: 200 грн. з особи
Всі матеріали та інструменти надаються.
Майстер-клас проводиться для груп до 25 осіб.
З питань проведення виїзного майстер-класу з писанкарства звертатися за тел.: 097-516-32-18

В програмі можливі зміни та доповнення!

Обов’язкове попереднє замовлення!
Тел.: 280-36-93; (068) 778-02-70; (066) 675-72-68
Е-mail: Цей e-mail захищений від спам-ботів. Для його перегляду у вашому браузері повинна бути включена підтримка Java-script  
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 29
Щопонеділка безкоштовне відвідування музею для дітей шкільного віку, учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів України.
Останнього понеділка місяця – безкоштовний вхід для всіх категорій відвідувачів.

Графік роботи музею: щодня з 10:00 до 18:00
Каса припиняє роботу о 17:15
Вівторок – вихідний

Ми знаходимось за адресою: вул. Лаврська, 9, корп. 29.

Долучайтеся до нас у соціальних мережах і будьте в курсі останніх новин музею:
Facebook: https://www.facebook.com/Національний-музей-українського-на… мистецтва-617456761747782/fref=ts
Twitter: https://twitter.com/Museum_Folk_Art

З повагою
співробітники відділу науково-освітньої роботи
Національного музею українського народного декоративного мистецтва
(044) 280-36-93
(068) 778-02-70
(066) 675-72-68
 
54524444_12291346930000.jpg
 
]]>Друк]]> E-mail
05.06.2018

Шановні батьки!

       Адміністрація та педагогічний колектив школи «Тріумф» дякують Вам за довіру й раді новій зустрічі.

 

Приєднані файли:
Skarbnichka_porad_batkam_pershoklasnika.pdf
]]>Друк]]> E-mail
05.04.2018

 Крим, який був і зaлишaється укрaїнським. Кaлейдoскoп Тернoпільщини і Львівщини. Мoгутність Oдеси і рoмaнтичні перекaзи прo Зaкaрпaття… Різнoмaнітність зaмків зaчaрoвує і мoтивує: будь-який «експoнaт» із цієї кoлекції вaртує увaги. A мoже, й мaндрівки?..

Звіснo, деякі з цих зaмків тa фoртифікaційних спoруд більшість укрaїнців мoже вільнo oглядaти лише нa фoтo. Aле трoхи пoмріяти не зaбoрoненo, прaвдa? Oтже, дo вaшoї увaги великa дoбіркa нaйбільш цікaвих зaмків і фoртець Укрaїни – з Півдня нa Схід, із Півнoчі тa Центру нa Зaхід, пише ВСВІТІ. Нaсoлoджуйтеся! Читайте: http://lviv1256.com/history/50-najkrasyvishyh-zamkiv-palatsiv-i-fortets-ukrajiny/

]]>Друк]]> E-mail
05.04.2018

Міжнародний день Інтернету — святкується 4 квітня — у день смерті святого Ісидора Севільського, покровителя учнів та студентів, який створив першу в історії енциклопедію «Etymologiae» в 20 томах. Також дата 4.04 дуже схожа на помилку HTTP 404.

У 1998 році католицька церква визнала всесвітню мережу скарбницею людського знання.

У 1999 році були представлені кандидати на посаду заступника Інтернету — Святий Ісидор, свята Текла і святий Педро Регаладо. Ватикан досить довго вибирав між кандидатами і тільки 2000-му почав схилятися до думки, що найкращим покровителем Мережі буде святий Ісидор. Ісидор Севільский став тимчасовим покровителем. Аргументуючи своє рішення призначити саме цього святого покровителем інтернету, Іоанн Павло II сказав, що інтернет — це і є свого роду енциклопедія людських знань. Крім того, саме Ісидор Севільський вперше застосував у своїй праці систему перехресних посилань, віддалено нагадує гіперпосилання, використовувані в Мережі.

На початку лютого 2001 року з'явилася інформація (з посиланням на голландського єпископа Антоона Хуркманса) про те, що святим покровителем користувачів Мережі Папа Римський Іоанн Павло Другий обрав святого Ісидора Севільського. Розглядалися кандидатури святої Рити Каскійской, батька Пія, апостола Пилипа і навіть архангела Гавриїла. Проте офіційно це рішення так і не було оголошено. Більше того, Ватикан оголосив про висунення ще однієї кандидатури на посаду святого покровителя Інтернету — святого мученика Тита Брандзми, вбитого нацистами в 1942 році в концтаборі Дахау.

У 2001 році з благословення римо-католицької церкви в Інтернеті був відкритий сайт www.santibeati.it, де кожен зміг проголосувати за того чи іншого претендента на пост покровителя Інтернету. Результати голосування — перша «шістка» святих, а також всі запропоновані імена — повинні були бути передані до Ватикану. Разом з цим повідомлялося, що папський престол поки зберігав мовчання з приводу самої ідеї призначити покровителя всесвітньої мережі, офіційно ініціатива ніяк не коментувалася і не підтверджувалися повідомлення, згідно з якими святий вже обраний.

]]>Друк]]> E-mail
05.04.2018

4 квітня 1949 року у Вашингтоні представниками 12-х країн - США, Великобританії, Франції, Італії, Бельгії, Нідерландів, Люксембурга, Канади, Данії, Ісландії, Норвегії та Португалії - підписано Північно-атлантичний пакт (НАТО) про воєнно-політичний союз, що ставив за мету колективний захист демократичних свобод і протидію комуністичній експансії.

У1952 році до НАТО приєднались Греція і Туреччина, у 1955-у - ФРН. Цього ж року східноєвропейські країни на противагу НАТО створили свою військово-політичну організацію - Варшавський договір, - в котрій домінуючу роль відігравав Радянський Союз. У 1966 році, звинувативши США у порушенні умов договору 1949 року, з віськових структур НАТО вийшла Франція.
У 1982 році до Північно-атлантичного пакту приєдналась Іспанія, у 1990-у об'єднана Німеччина зайняла місце ФРН, а в 1999-у до НАТО вступили Угорщина, Чехія і Польща, колишні члени Варшавського договору, котрий саморозпустився вісім років перед тим; у 2004-у - Болгарія, Латвія, Литва, Румунія, Словаччина, Словенія, та Естонія, а в 2009-у - Албанія та Хорватія.
У 2010 році була прийнята нова стратегічна концепція «Активна участь, сучасна оборона», в якій визначено три найважливіших задач НАТО в новій геополітичній ситуації - колективна оборона, врегулювання криз та безпеку на основі співпраці.
Єдиною країною, що не має своїх регулярних військ, протягом понад півстоліття залишається Ісландія.
Відносини України і НАТО були встановлені в 1991 році з моменту вступу України до Ради північноатлантичного співробітництва відразу після розпаду Радянського Союзу. Саме Україна стала першою країною СНД, яка 8 лютого 1994 стала учасницею програми Партнерство заради миру. 9 липня 1997 року в Мадриді була підписана Хартія про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного Договору. Як головний механізм двостороннього діалогу відповідно до хартії була заснована Комісія Україна-НАТО (КУН). У 1998 в рамках КУН була створена Спільна робоча група Україна-НАТО з оборонної реформи.

У 2002 році президент Леонід Кучма зробив офіційну заяву про намір України стати членом НАТО і 11 січня 2003 року було створено Національний центр з питань євроатлантичної інтеграції України, який 2 квітня 2010 року ліквідував Віктор Янукович. 18 вересня 2014 року президент Петро Порошенко під час виступу у Конгресі США закликав надати Україні статус союзника поза НАТО, а через три місяці заявив, що питання вступу України до НАТО вирішуватиметься через 5-6 років на референдумі, коли країна буде відповідати категоріям та стандартам цього альянсу.

 

Джерело: http://www.jnsm.com.ua/cgi-bin/m/tm.pl?Month=04&Day=04 

Результати 7 - 12 із 90