спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Інформаційний калейдоскоп

]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013

Ось і закружляла нас руда красуня востаннє у цьому році у своєму осінньому вальсі. Такими рядками закінчилося цьогорічне Свято осені у 1 класі. Ніби якось і сумно, що свято вже закінчилося і ми сказали осені: «Прощавай!» - але все ж таки приємно,що це свято подарувало чудовий настрій усім: і юним учасникам, і режисерам-постановникам, і, звісно ж запрошеним гостям.

Картини пензлями малює осінь,

І барви підбирає чарівні,

Дарує листячко деревам те, яке попросять

Й чарує всіх, усіх, хто мешкає на цій землі!

Завершуючи виконання фінальної пісні, першокласники запросили кожну маму і кожного тата на танець дружби, під час якого головна героїня чарівна Осінь подарувала всім свій останній в цьому році легкий і ніжний поцілунок.

img_6169.jpgimg_6179.jpgimg_6243.jpgimg_6278.jpgimg_6299.jpg

 

Приєднані файли:
Svyato_osenі_1_klas.docx
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
З 11 по 15 листопада у «Тріумфі» проходив Тиждень початкової школи. У нинішньому навчальному році вчителі початкових класів вирішили надбання початкової школи презентувати трьома напрямками: талановиті учні, турботливі батьки, творчі вчителі. Батьки змогли показати себе в ролі вчителів під час проведення батьківських уроків, режисерів, готуючи своїх дітей до конкурсу «Зірки «Тріумфу»». Учителі під час Фестивалю педагогічних ідей «Незвичний урок в незвичайній школі» продемонстрували сучасні досягнення на освітянській ниві. А учні мали змогу показати свої знання української мови, беручи участь в Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика, таланти – у виставці творчих робіт «Талановита малеча» та конкурсі «Зірки «Тріумфу»», каліграфічно писати – у конкурсі «Місіс і Містер каліграфії», любов до читання – у конкурсі «Найкращий читайлик», та вміння підтримувати чистоту і порядок – у конкурсі-огляді «Клас зразкового порядку».
Приєднані файли:
tijden_pochatkovoyi_shkoli.docx
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
9 листопада – День Української писемності і мови. Таким святом поповнився наш календар з 1998 року, коли Президент України видав указ проголосити 9 листопада Днем української писемності і мови в день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця, який був не тільки ченцем, а й істориком та письменником. Відомо, що з сімнадцяти років він жив, навчався і працював у Києво-Печерській лаврі. Був надзвичайно освіченою людиною, знав слов’янську, грецьку, латину та інші мови. Саме йому приписують авторство безсмертної «Повісті минулих літ». Усе минає, а слово лишається. Зникають міста, на порох розсипаються будівлі, пересихають річки. Усе стає тліном, а написане слово непроминальне. Воно зберігає і несе крізь віки голос людської душі. Слово безсмертне. Адже ніхто не заперечить давню біблійну істину: «Спочатку було Слово. І слово було в Бога. І Слово було Бог».
 

«Тарасову гору видно всій Україні!
Видно її сьогодні всім континентам земної кулі.
Ніколи стежки сюди не заростуть.
Світочів своїх людство ніколи не забуде!»
Олесь Гончар
 
9 Листопада учні нашої школи їздили до м. Канева на могилу Т. Г. Шевченка. Так своєрідно був відзначений День української писемності та мови. Адже саме Шевченко зробив найбільше для утвердження української літературної мови на народно-національній основі. Канів зустрів нас гостинно. Яскраве сонце заливало все навколо, легенький вітерець ледь торкався листочків, що ще залишились на деревах. Чудові краєвиди за вікнами автобусів радували око: Канівська ГЕС, величезне водосховище, могутній Дніпро, Чернеча гора, на якій височить пам’ятник Тарасу Григоровичу.  
 
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
З 6 по 8 листопада Оболонська державна адміністрація з нагоди 70-ти річчя визволення Києва від фашистських загарбників провела гру «Патріот».
Учні нашої школи взяли в ній активну участь. Цей захід був спрямований на патріотичне виховання підростаючого покоління,виховання почуття поваги до старшого покоління та організацію змістовного дозвілля молоді. Військово - спортивна гра відбулася на території 1-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України. У навчальних зборах взяло участь близько 100 юнаків та дівчат навчальних закладів Києва. 7 листопада відбулося урочисте відкриття гри. На плацу особовий склад продемонстрував можливості підрозділів та техніки, яка є на оснащені 1-го Спеціального центру швидкого реагування. Потім піротехніки Центру показали учасникам змагань документальний фільм про заходи безпеки і правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Під час проведення навчальних зборів юнаки брали участь у таких змаганнях: - З військової підготовки(біг 100м,підтягування на перекладині) - З вогневої підготовки(зборка - розборка АК) - З захисту від зброї масового ураження. - Змагання з пейнтболу. Учні школи Тріумф гідно виступили під час проведення навчально-тренувальних зборів, таким чином підтвердивши свої високі вміння і навички та бездогану фізичну підготовку. 
im89.jpg
 
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
6 листопада 70 років визволенню Києва від німецьких загарбників. Учні школи зібралися у шкільній залі з нагоди 70 річниці з дня визволення м. Києва від німецьких загарбників. Післявоєнне покоління знає війну тільки з фільмів, книжок, розповідей своїх родичів. Але, зі слів очевидців, це були жахливі і незабутні часи для тих, хто пережив бої на фронтах війни і німецьку окупацію. Уже з першого дня Великої Вітчизняної війни – 22 червня 1941 року, Київ нещадно бомбила німецька авіація. А, починаючи з вересня 1941 року і до листопада 43-го – упродовж 778 днів, наше місто було окуповано ворогом. Центром бойових дій став район середньої течії Дніпра. Найзапекліша битва за Дніпро забрала багато життів. За окремими даними це від 500 до 800 тисяч солдатів і офіцерів. Битва за Київ стала виявом масового героїзму. Поруч із солдатами бились з ворогом вояки другого фронту – партизани і підпільники. За героїзм і мужність воїни-визволителі були нагороджені орденами і медалями, десятки і сотні – посмертно.
images_10.jpg
 
]]>Друк]]> E-mail
24.12.2013
З 21 по 25 жовтня у школі проходив тиждень природничих наук. У рамках Тижня природничих наук проводились цікаві заходи: ігри, конкурси, вікторини, виставки. Гра «Що ми викидаємо, або золоті розсипи смітників» була проведена серед учнів 7-8 класів учителем біології Оленою Іванівною. Учні працювали з шарадами, анаграмами, переглядали відео на екологічні теми. Ця гра проводилася з метою залучити молоде покоління до збереження природи на планеті, у цікавій ігровій формі показати як можна утилізовувати і з користю використовувати сміття для блага людини. Гра-вікторина «Країнами і континентами», яку підготував і провів учитель географії Олег Миколайович із 5-6 класами, дала змогу учням відчути себе мандрівниками, першопроходцями географічних широт. Гра мала на меті підвищити інтерес школярів до географічних знань, поглибити знання учнів з теми «Географічне пізнання Землі», а також розвинути пізнавальні якості і творче мислення.
Приєднані файли:
tijden_prirodnichih_nauk.docx
Результати 61 - 66 із 90