спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов
ukr eng мапа сайту Реєстрація Тел.: (044) 560-96-58

Новини

]]>Друк]]> E-mail
04.01.2018

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики: 
Вдовиченко Марію, ученицю 7 класу, яка посіла ІІІ місце
Усатюка Нікіту, учня 7 класу, який посів ІІІ місце
Сауріна Олексія, учня 8 класу, який посів ІІІ місце

 

https://www.facebook.com/SchoolTriumph/photos/pcb.912591528898580/912591345565265/?type=3&theater 

]]>Друк]]> E-mail
04.01.2018
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Макарчук Ксенію, ученицю 8 класу, яка посіла ІІІ місце
Мяловську Ангеліну, ученицю 8 класу, яка посіла ІІІ місце
Єфименко Анну, ученицю 9 класу. яка посіла ІІ місце
Семеніхіну Валерію, ученицю 10 класу, яка посіла ІІ місце
]]>Друк]]> E-mail
04.01.2018

Вітаємо переможців ІІ (районного ) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:
Золотарьову Алісу, ученицю 8 класу, яка посіла ІІІ місце
Єфименко Анну, ученицю 9 класу, яка посіла І місце
Семеніхіну Валерію, ученицю 10 класу, яка посіла ІІ місце
Тугай Марію, ученицю 10 класу, яка посіла ІІІ місце

https://www.facebook.com/SchoolTriumph/photos/pcb.918657731625293/918657561625310/?type=3&theater 

]]>Друк]]> E-mail
04.01.2018


Вітаємо переможця ІІ (районного етапу) Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Вдовиченко Марію, ученицю 7 класу, яка посіла ІІІ місце

25550451_9197408981.jpg

 

]]>Друк]]> E-mail
08.12.2017

 

Переможці ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади

з німецької мови

Єфименко Анна, учениця 9 класу –  І місце 

Шмідт Олена, учениця 11 класу – ІІІ місце

з української мови та літератури

Вдовиченко Марія, учениця 7 класу – ІІ місце

Єфименко Анна, учениця 9 класу – ІІ місце

Семеніхіна Валерія, учениця 10 класу – ІІ місце

Стельмах Юлія, учениця 10 класу – ІІІ місце

з історії

Макарчук Ксенія, учениця 8 класу – ІІІ місце

Мяловська Ангеліна, учениця 8 класу – ІІІ місце

Єфименко Анна, учениця 9 класу – ІІ місце

Семеніхіна Валерія, учениця 10 класу – ІІ місце

з математики

Вдовиченко Марія, учениця 7 класу – ІІІ місце

Усатюк Нікіта, учениця 7 класу – ІІІ місце

Саурін Олексій, учень 8 класу – ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2017 – 2018 н.р.

Єфименко Анна, учениця 9 класу – І місце

Семеніхіна Валерія, учениця 10 класу – ІІ місце

 

 

 

Переможці  І етапу (шкільного) учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

з української мови

І місце – Торшина Вікторія, учениця 2-А класу, Матвєєва Ярослава, учениця 2-Б класу, Білошицька Софія, учениця 3-Б класу, Смолєнцева Кіра, учениця 4-А класу

ІІ місце – Буга Михалина, учениця 2-А класу, Лебединець Володимир, учень 2-Б класу, Якубіна Дар’я, учениця 3-А класу, Куцало Давид, учень  4-А класу, Радюк Микита, учень 4-А класу, Стельмах Поліна, учениця 4-А класу

ІІІ місце – Цимбал Олег, учень 2-А класу, Соломонюк Єлизавета, учениця 2-Б класу, Нечипоренко Ігор, учень 3-А класу, Міроненко Максим, учень 3-Б класу, Панченко Даніїл, учень 4-Б класу

 

з математики  учні 2-А класу

І місце – Буга Михалина

ІІ місце – Торшина Вікторія, Омеляновська Софія, Рябова Анастасія, Нагаєвський Микита

ІІІ місце – Зейкан Давид, Євтєєва Елеонора

 

з математики учні 2-Б класу

І місце – Жубрев Артем

ІІ місце – Лебединець Володимир, Соломонюк Єлизавета, Мовчун Маріанна, Матвєєва Ярослава

ІІІ місце – Дегтяр Карина, Панченко Єлизавета

 

з математики  учні 3-4 класів

І місце – Приймак Поліна, учениця 3-А класу, Далгатов Арсен, учень 4-А класу, Радюк Микита, учень 4-А класу, Сауріна Світлана, учениця 4-Б класу

ІІ місце – Білошицька Софія, учениця 3-Б класу, Шрамченко Софія, учениця 4-А класу, Качуро Владислава, учениця 4-Б класу

ІІІ місце – Черкаска Марк, учень 3-А класу, Чечулін Адріан, учень 3-А класу, Якубіна Дар’я, учениця 3-А класу, Ковальчук Олександр, учень 4-А класу, Мовчан Максим, учень 4-А класу, Смолєнцева Кіра, учениця 4-А класу

з літературного читання учні 3-4 класів

І місце – Білошицька Софія, учениця 3-Б класу, Стельмах Поліна, учениця 4-А класу, Смолєнцева Кіра, учениця 4-А класу

ІІ місце – Якубіна Дар’я, учениця 3-А класу, Мовчан Максим, учень 4-А класу

ІІІ місце – Нечипоренко Ігор, учень 3-А класу, Кіщак Єва, учениця 4-А класу

 

з природознавства учні 3-4 класів

І місце – Приймак Поліна, учениця 3-А класу, Мовчан Максим, учень 4-А класу

ІІ місце – Міроненко Максим, учень 3-Б класу, Стельмах Поліна, учениця 4-А класу

ІІІ місце – Нечипоренко Ігор, учень 3-А класу, Чечулін Адріан, учень 3-А класу, Трошина Ірина, учениця 4-А класу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

]]>Друк]]> E-mail
27.11.2017

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови:
Єфименко Анну, ученицю 9 класу, яка посіла І місце
Шмідт Олену, ученицю 11 класу, яка посіла ІІІ місце

2405.jpg2406.jpg